SPOR Haber Girişi : 10 Haziran 2022 17:17

ADAYLAR BEKLENİYOR

Önümüzdeki sezon TFF 1. Ligde mücadele edecek olan Büyükşehir Belediye Erzurumspor’da Ömer Düzgün dönemi sona erdi. Önceki günlerde yaptığı basın toplantısında istifasını açıklayan başkan Ömer Düzgün’ün istifasının ardından taraftarlar, yeni adayların isimlerini beklemeye başladı.

NET BİR İSİM YOK

Kötü geçirilen bir sezonun ardından mevcut başkan Ömer Düzgün’ün istifası sonrasında taraftarlar gözlerini başkan adaylarına çevirdi. Fakat henüz netleşmiş veya belirlenmiş bir ismin olmaması düşündürüyor. İsmi geçen adaylardan ise devamlı olarak yalanlamalar geliyor. Erzurumlu futbol severler bu kadar borcun altından kalkabilecek ve farklı çözümlerle takımı tekrardan ayağa kaldırabilecek bir ismin başkanlık koltuğuna oturmasını istiyor.

FİRMALARIN DESTEĞİ ŞART

Yeni gelecek olan yönetimin yalnız bırakılmaması gerektiğine vurgu yapan taraftarlar, ‘takımın borcu çok ve gelecekte büyük sıkıntılar yaşayacak. Bu sebeple yeni gelecek olan yönetimin maddi olarak çok güçlü olması gerekiyor. Tabi bu borcu tek başına üstlenecek bir başkan adayının olacağını sanmıyoruz. Eski yöneticilerin desteğinin yanı sıra bu şehirde büyük işletme sahiplerinin Erzurumspor’a destek çıkması gerekiyor. Bu şehirde kazanç sağlıyorsanız, şehrin değerine de sahip çıkmak zorundasınız.’ İfadelerini kullandılar.

TARAFTARI ÜZDÜLER

Hem yönetim hem de oyuncular Erzurumlu futbol severleri çok üzdü diyerek sözlerine devam eden taraftarlar, ‘yönetimin maddi olarak işleri iyi yönetememesi sahaya yansıdı. Önceki günlerde Erkan hoca bir programın canlı yayın konuğu oldu. Açıklamaları bizleri derinden yaraladı. Oyuncuların bu denli sıkıntılı davranışları süper lige çıkmamıza engel olmuştur. Erkan hocaya büyük haksızlık yaptığımızı şimdilerde daha iyi anlayabiliyoruz. Bu yönetim ve oyuncular bizleri çok üzdü. İnşallah maddi olarak güçlü bir aday çıkar ve takımımızı tekrardan ayağa kaldırır.’ İfadelerini kullandılar.