SPOR Haber Girişi : 13 Ekim 2021 13:41

ALTINORDU MAÇINDAN GALİBİYET BEKLİYORUZ

TFF 1. Ligde mücadele eden Büyükşehir Belediye Erzurumspor, Altınordu maçının hazırlıklarına ara vermeden devam ediyor. Taraftarlar ise Pazar günü oynanacak olan bu zorlu maçta takımlarından galibiyet beklediklerini dile getirdiler.

HAKEMLERE YAZAR

Bu kadar yaşanan olumsuzluklara rağmen takımın ligde oynadığı maçlardan güzel sonuçlar alması ve kaybettiği maçlarda ise dış etkenlerin etkili olduğunu dile getiren taraftarlar, ‘Artık yönetimine, oyuncusuna veya hocasına kızmak yerine takımı desteklemenin zamanı gelmedi mi? bahanelerin arkasına sığınmayalım. Beğenirsiniz yâda beğenmezsiniz takım bu ve gidişatta çok iyi olduğunu düşünüyoruz. Son olarak oynanan Ankaragücü maçında hakem rezaletini yine yaşadık ve kaybettiğimiz puanlar kimseye değil, hatalı kararlar veren hakemlere yazar.’ Dediler.

 KÜSKÜNLÜK YOK

Takımımıza küskün değiliz diye konuşan taraftarlar, ‘Erzurumspor’umuz siyasete alet edilemez. Şampiyonluklar gelince nasıl ki her şey unutuluyorsa şimdide dış etkenlere karşı el birliği edip, takımla, yönetimle ve hocamızla el birliği gönül birliği yaparak takımımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Şahıslara kızgın olabilirsiniz. Fakat Erzurumspor’umuza küsmeye hakkınız yoktur. Eğer ki, takımın iyi gününde yanında oluyorsanız. Kötü gününde de bahanelerin arkasına sığınıp takıma sırt çeviremezsiniz. Bugün Erzurumspor’un yanında olmayan sözde taraftarların yarın başarı geldiğinde de destek vermeye geldim demeye hakları olmaz.’ Diyerek tepkilerini dile getirdiler.

KONUŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Her sezon olduğu gibi yine bu sezonda hakem hataları ile puan kayıpları yaşamaya devam ediyoruz diyen taraftarlar, ‘Hakem hataları bitmek tükenmek bilmeyecek. Ülke futboluna hakemler ve federasyonun iş bilmez yöneticileri darbe yapıyor. Takımımızın hakkını yiyorlar. Kimselerden ses çıkmıyor. Bu sezon yine hakem hatalarını konuşmaya devam edeceğiz. Bizler kimseden yardım veya destek istemiyoruz. Bizler sadece adalet istiyoruz. Sahaya maç yönetmek için çıkan hakemlerin vicdanları ile hareket etmelerini istiyoruz.’ İfadelerini kullandılar.