SPOR Haber Girişi : 07 Mayıs 2022 16:52

ANKARA YOLCULUĞU BAŞLIYOR

TFF 1. Ligde şampiyonluk mücadelesi veren Büyükşehir Belediye Erzurumspor yarın Başkent temsilcisi Gençlerbirliği’nin konuğu olacak. Hazırlıklarını tamamlayan Dadaşlar, zor deplasmana puan yada puanlar için gidiyor.

ÖZGÜVEN YERİNE GELDİ

Rakibimiz düşme potasına çok yakın bir durumda diye konuşan taraftarlar, ‘yarın oynayacağımız Gençlerbirliği müsabakasından galibiyet bekliyoruz. Rakibimiz düşme potasına çok yakın bir konumda ve onlarda sahaya mutlak galibiyet için sahaya çıkacak. Oyuncularımızın son haftalarda aldığı sonuçlar bizleri ziyadesiyle memnun etti. Toparladığımız puanlar takımı Play Off potasına soktu ve garantiledi. Son haftalarda alınan seri galibiyetler keyifleri yerine getirdi. Oyuncularımızın o kaybedilen özgüvenini de yerine getirdi. Play off müsabakaları öncesinde alacağımız galibiyetlerle moral bulacağız.’ Dediler.

TARAFTARA BÜYÜK İŞ DÜŞÜYOR

Gençlerbirliği maçında alınacak sonucun öneminin olmadığını belirten taraftarlar, ‘artık Play off’u garantiledik. Boş vermişlik havasına girmemeliyiz. Futbol 3 sonuçlu bir oyundur. Gençlerbirliği maçından da elbette ki 3 puan bekliyoruz. Fakat alınacak mağlubiyet ve beraberlikte oyunculara kızmamak gerekiyor. Sonraki hafta iç sahada oynayacağımız Keçiörengücü müsabakasında Kazım Karabekir stadyumunu doldurmamız gerekiyor. Takıma moral vermemiz gerekiyor. Oyuncularımızı Play Off’lara bizler hazırlayacağız. Taraftarlara büyük iş düşüyor.’ İfadelerini kullandılar.

OYUNCULARIN İSTEĞİ ÖNEMLİYDİ

Balıkesir müsabakasıyla başlayan bir form grafiği var ve oyuncuların performanslarından memnunuz diyerek sözlerine devam eden taraftarlar, ‘Balıkesir maçı bizim için çok iyi oldu. Muzaffer hocayla birlikte güzel bir başlangıç yapamadık. Fakat sonraki haftalarda takımın kötü oynadığı müsabakalarda dahi sonucu alması bizleri memnun etti. Keşke demek istemiyorduk. Fakat artık geçmişe çizgiyi çekmemiz gerekiyor. Çünkü geçmişe dönünce canımız ister istemez sıkılıyor. Sağlık olsun diyecekte yapacakta bir şey yok. Oyuncuların Muzaffer hocayla yakaladığı form çok iyi oldu. Oyuncuların istemesi önemliydi.’ İfadelerini kullandılar.