GÜNCEL Düzenleme Tarihi : 06 Ocak 2021 14:17 Haber Girişi : 06 Ocak 2021 14:20

ARA TRANSFER DÖNEMİ BAŞLADI

Futbolda ‘ara transfer’ olarak adlandırılan ikinci transfer tescil dönemi 04 Ocak 2021 tarihinde başladı. Türkiye futbol Federasyonunun aldığı karara göre ara transfer dönemi 1 Şubat 2021 tarihinde sona erecek.

YÖNETİME UYARI!!!
Ara transfer döneminin başlaması ile birlikte Büyükşehir Belediye Erzurumspor’da taraftarlar heyecan ile beklemeye başladı. Yapılacak olan transferlerin kaliteli ve bu ligi kaldırabilmesi gerktiğini savunan taraftarlar, hata yapılmaması gerektiğini vurguladılar. ‘Yönetimin görüştüğü isimler elbette vardır, Fakat Teknik Direktör Mesut Bakkal ile görüşmeler yapıldıktan sonra transfer gerçekleşmelidir. Şuan ki kadronun ne yapabileceğini gördük. Hoca fark yarattı. Yerinde transferler yaparak, Mesut hoca’nın eli güçlendirilmelidir.’ Dediler.

MÜCADELE EDECEK İSİMLER
Transfer edilecek futbolcuların isimlerinden ziyade sahada verecekleri mücadelenin önemine vurgu yapan taraftarlar, ‘İsim yapmış futbolcuların transferlerinin özellikle büyük takımlara ne kadar zarar verdiğini gördük. İkinci yarı telafisi olmayan maçlara çıkacağız. Yönetimin ince eleyip sık dokuması gerekiyor. Mesut Hoca ile istişare ederek, nokta transferler yapılmalıdır. İsime değilde mücadele, hırs ve isteğe bağlı transferler gerçekleştirilirse başarı sağlanır.’ Diye konuştular.

AÇIKLAMALAR GELDİ
Süper ligde mücadele eden takımlar, ikinci yarı transfer tescil döneminin başlaması ile birlikte ardı ardına anlaşma sağladıkları isimleri açıklamaya başladılar. Büyükşehir Belediye Erzurumspor’da iki ayrılık haricinde açıklama yapılmadı. Yönetimin görüştüğü isimlerin olduğu ve yakın zamanda açıklamaların geleceği öğrenildi.