SPOR Haber Girişi : 13 Ocak 2022 13:10

ARTIK TELAFİSİ YOK

TFF 1. Ligde mücadele eden Büyükşehir Belediye Erzurumspor, Bursaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürüyor. Taraftarlar ise artık puan kayıplarının telafisinin olmayacağı belirttiler. 

KAYIP İSTEMİYORUZ

Deplasman maçlarını anlayabiliriz fakat iç sahada puan kayıplarına tahammül kalmadı diye konuşan taraftarlar, ‘Deplasman maçlarında rakiplerimizde taraftar avantajını kullanıyor. Fakat yine de 1 puan deplasmanda her zaman çok iyidir. İç sahada ise kayıpsız devam edilmesi gerekir. Eğer ki, şampiyonluk gelecekse iç saha maçlarında takım kayıpsız yol almalıdır. Deplasmanlardan ise en az 1 puan yeterli olacaktır.’ Dediler.  

RAKİPLER AÇIKLIYOR

Rakiplerimiz transfer açıklamalarını yapmaya başladılar diye konuşan taraftarlar, ‘açıklamalar bir bir gelmeye başladı. Biz kendi takımımızı bir kenara bıraktık. Rakiplerimizin transfer çalışmalarını uzaktan izlemeye devam ediyoruz. Devre arasına girmeden Erhan Çelenk ismini konuşuyorduk. Fakat transfer tahtasını açamadık ve eski oyuncumuzu Manisaspor’a kaptırdık. Rakiplerimiz gücüne güç katarken bizler izlemekle yetiniyoruz. Sonraki haftalarda işimiz çok daha zor olacak.’ İfadelerini kullandılar.