SPOR Haber Girişi : 08 Haziran 2022 14:47

BAŞKANLIK EL DEĞİŞİYOR

Gelecek sezon TFF 1. Ligde mücadele edecek olan Büyükşehir Belediye Erzurumspor’da sessizlik ve belirsizlik devam ediyordu. Başkanlık konusunda iddialar ortaya atılırken Erzurumspor Başkanı Ömer Düzgün’ün istifasını açıklaması, yeni dönemin başlangıcı oldu.

ALEYHİMİZE İŞLİYOR

Rakiplerimiz transferlerini açıklamaya başladı diye konuşan taraftarlar, “Zaman aleyhimize işliyor. Henüz açıklamalar yapılmadı. Borçlar ne olacak? Mevcut yönetim devam edecek mi? Artık bir açıklama bekliyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yılda yine geç kalınacak gibi duruyor. Geçtiğimiz sezon başında da aynı hatalar yapılarak, apar topar transfer yapılmış ve beklentiler karşılık bulmamıştı. Artık yönetimin bir an evvel kararlarını alıp gerekli adımları atması gerekiyor.” dediler.

NE KADAR BAŞARILI OLDU?

Son günlerde ortaya atılan iddialar karşılık bulmadı ve başkan adayından açıklama geldiğini belirten taraftarlar, “Daha önce Kayseri takımının başkanlığını yapmış aslen Erzurumlu iş adamı Erol Bedir’in başkan adayı olduğu iddia edildi. Fakat Erol Bedir, bu haberlerin gerçeği yansıtmadığını dile getirdi. Bu haberin doğruluğuna da inanmak istemedik. Kayseri takımının başkanlığını yaptığı özellikle son dönemlerinde başarısızlıkla ismi konuşuluyordu. Bu sebeple daha farklı isimlerin takıma talip olmasını bekliyoruz. Mevcut yönetimin devam edeceğini düşünmüyoruz. Bu sessizlik zaten mevcut yönetimin devam etmeyeceğine işarettir.’ İfadelerini kullandılar.

NEDEN SUSUYORSUNUZ?

Transfer tahtasının bir an evvel açılıp oyuncularla anlaşıp, kamp kadrosuna yetiştirilmesi gerekiyor diyerek sözlerine devam eden, ‘Ankaragücü takımı birçok oyuncusuyla yollarını ayırdı. Birkaç önemli isim var. Bu oyunculardan takviyeler yapılabilir. Fakat henüz bizim yönetimin bu sessizliğine bir anlam vermiş değiliz. Geçmişi bizler artık unuttuk. Fakat geleceğe de umutlu bakmak istiyoruz. Yönetimin bu kadar sessiz kalması bizleri farklı düşüncelere sevk ediyor. Her geçen gün aleyhimize işliyor. Gerekli açıklamaları bekliyoruz.” dediler.