SPOR Haber Girişi : 09 Mayıs 2022 13:15

BİLAZER’DEN KEÇİÖRENGÜCÜ MAÇINA DAVET

TFF 1. Ligde mücadele eden Büyükşehir Belediye Erzurumspor, hafta sonu Kazım Karabekir stadyumunda Başkent temsilcisi Keçiörengücü takımını konuk edecek. Teknik direktör Muzaffer Bilazer Erzurumlu futbol severleri bu müsabakaya davet etti. 

HEDEF SÜPER LİG

Futbol Sorumlumuz Muzaffer Bilazer, antrenman öncesinde yaptığı değerlendirmede, ‘Kocaeli maçıyla Play off’u garantiledik. İlk ikiden süper lige çıkmayı hedeflemiştik ancak bunu ıskaladık. Şampiyonluk hedefimiz devam ediyor. Buna da çok uzak değiliz. Yakınız. Keçiören ve Denizli maçı ile bu periyodu tamamlayacağız. Hedefimiz en iyi yerde ligi tamamlamak. İlk maçı deplasmanda ikinci maçı kendi sahamızda oynamak istiyoruz. Şu an oyuncularımın performansı istediğimiz seviyede. Bu yükselişimizi camia olarak bir uyanışa çevirmemiz lazım. Camiamızdan destek bekliyoruz. Bizim için köprüden öncesi son çıkış. Keçiören maçında 20 bin taraftarı sahaya bekliyoruz. Şampiyonluk için önemli bir favoriyiz. Tüm şehrin sahayı doldurmasını istiyoruz. 7’den 70’e tüm Erzurumluların olayın içine girmesi gerekiyor. İlçe Belediye Başkanlarımız, STK ve Derneklerimiz, şehir dışında yaşayan Erzurumluların tek gündemi Erzurumspor olmalı ve öyle olacağını da umuyorum. Erzurumspor camiası birlik beraberlik içerisinde olursa aşamayacağı engel yoktur bunu daha önce de tecrübe ettik ve aynı tecrübeyi tekrar etmek istiyoruz.’ ifadelerini kullandı.

HOCANIN KATKISI BÜYÜK

Son haftalarda takımın aldığı sonuçlara büyük katkısı olan Samuel Olanare ise, ‘Son haftalarda kaybetmeme alışkanlığı kazandık. Buna tabiî ki hocamızın büyük katkısı oldu. Her gün daha da iyiye gidiyoruz. Daha da iyisi gelecek. Bu olumlu sürece hocamızın büyük katkısı olduğunu söyleyebilirim. Sürekli çalışıyoruz ve toplantı halindeyiz. Hocamızın oyun formatında çeşitli denemeler yapması benim ve de takım arkadaşlarımın performansının artmasına büyük katkı sağladı diyebilirim.’ Dedi.

TAKIMA VE HOCAYA GÜVENİYORUZ

Son haftalarda alınan sonuçlar bizleri memnun etti ve kalan haftalarda alınacak sonuçları düşünmüyoruz diye konuşan taraftarlar ise, ‘kalan haftalarda alınacak olan sonuçları düşünmüyoruz. Bizim aklımız ve fikrimiz Play off müsabakalarında olacak. Süper lig yolu gözüküyor. Hem oyuncularımıza hem de teknik direktörümüz Muzaffer Bilazer’e sonuna kadar inanıp ve güveniyoruz. İnşallah Play off müsabakaları sonucunda gülen taraf biz oluruz. Fakat hafta sonu oynayacağımız Keçiörengücü maçında takımımızı stadyumda destekleyerek Play off müsabakalarına hazırlamamız gerekiyor.’ Dediler.