SPOR Düzenleme Tarihi : 24 Aralık 2020 12:47 Haber Girişi : 24 Aralık 2020 12:48

BÖYLE DEVAM ETSİN

RAKİP MALATYASPOR
Süper ligin 14. Haftasında dün Denizlispor’a kendi evinde 2-1 kaybeden Büyükşehir Belediye Erzurumspor’da Beşiktaş maçı sonrası teknik direktör Hüseyin Cimşir ile yollar ayrılmıştı. Denizlispor maçında takımın başında Şenol Fidan vardı. Fidan ile çıktığı ilk maçıda kaybeden Dadaşlar, hafta sonu Malatyaspor’un konuğu olacak.

BÖYLE DEVAM ETSİN
Kaybedilen Denizlispor maçının ardından konuşan taraftarlar, ‘haketmediğimiz bir sonuç oldu. Futbol birazda şans işidir. Direkten dönen toplarımız var. Rakibe karşı çok daha iyi bir performans sergiledik. Fakat şans yanınızda olmayınca sonuç kaçınılmaz oldu. Ne kadar kaybetmiş olsakta oynanan güzel futbol bizleri memnun etti. Teknik direktörlük konusunda acele etmemek gerekiyor. Şuan bu takımın başına kimi getirirseniz getirin bir varlık gösteremeyecektir. Eldeki futbolcular bunlar. Artı bir şey katacağını düşünmüyoruz. Devre arasına kadar böyle devam edilsin. Yapılacak transferlerle birlikte hocada gelir.’ Dediler.

DEMEK Kİ OLUYORMUŞ
Alınan mağlubiyetin ardından şans yok diye konuşan taraftarlar, ‘o kadar pozisyona girdik. Fakat sonuç alamadık. Birde bizim eleştirilerimizin yerdiz olmadığını gördük. Futbolculara kızıyoruz. Lakin haksız değiliz. Denizli maçında harika oynadılar. Kendi bireysel ve basit hatalarımızdan dolayı iki gol yedik. Gol pozisyonu buluyoruz ama atamıyoruz. Fark ettiğimiz durum ise futbolcuların sıkıntıları oldu. Buda demek oluyor ki eski yönetim ile sıkıntıları varmış. Önceki haftalarda oynan futbola bakıyoruz. Birde denizli maçına bakıyoruz. Dağlar kadar fark var. Tabi bu yeterli olmayacaktır. Onların isteksiz futbolundan dolayı ligin son sırasındayız. Bir çok futbolcu ile yollar ayrılmalıdır. Tabi gelecek olan isimlerinde bu ligi kaldırabilecek olamaları gerekiyor.’ Diye konuştular.HÜSEYİN ATALAY