SPOR Haber Girişi : 27 Haziran 2022 03:51

BU HAFTA SESSİZ GEÇMESİN

Yeni sezonda TFF 1. Ligde kaldığı yerden devam edecek olan Büyükşehir Belediye Erzurumspor’da ağızları bıçak açmazken, taraftar, sessizliğin artık bozulmasını ve yeni sezon için planlamaların yapılmasını istiyor. 

NET BİRŞEY YOK

Sosyal medya üzerinden eski başkan Ali Demirhan’ın yaptığı bir paylaşıma mesajlarla katılan taraftarlar, başkanın takımın başına geçmesini istediler. Fakat eski başkan Ali Demirhan’dan taraftara olumlu bir dönüşü olmadı. Dargınlıkların ve küskünlüklerin bir tarafa bırakılmasını isteyen taraftarlar, ‘önceki dönemlerde yaşananları artık bir tarafa bırakarak Erzurumspor’un geleceği düşünülmelidir. Geçtiğimiz hafta sonu takip ettiğimiz kadarıyla Onursal başkan Mehmet Sekmen’in açık kapı bıraktığını gördük. Bu zorlu süreçten takımı Ali Demirhan çıkarabilir.’ Dediler.

İSİMLER VAR AMA IŞIK YOK

Gündemde olan isimlerden henüz net bir açıklamanın olmadığını belirten taraftarlar, ‘birçok isim konuşuluyor. Fakat 3 Temmuz tarihinde yapılacak olan kongre öncesinde net bir adayın olmaması bizleri üzüyor. Zaten aday olacak ismin kulübe özellikle maddi yönden kaynak bulması gerekiyor. Kulübün borcu ödenmeden bir adım dahi ileri gidilemez. İsimler var fakat henüz net bir açıklama yapan olmadı. İsimleri geçen adaylardan ise olumsuz dönüşler alınıyor. Bu sıkıntılı süreci el birliğiyle atlatmak gerekiyor. Eski başkanların kulübün bu durumuna bir göz atmasını istiyoruz. Yeni isimler var fakat ışık yok.’ Dediler.  

AZ BİR SÜRE KALDI

Liglerin başlamasına çok az bir süre kaldı diyerek sözlerine devam eden taraftarlar, ‘önceki sezonlarda olduğu gibi yine çok sıkıntılı bir sezon başlangıcı yapacağız. Başkan yok, oyuncuların geleceği belli değil, gelecek planlaması nasıl yapılacak? Haftalar ilerledikçe işler daha sıkıntılı bir hal alıyor. Liglerin başlamasına az bir süre kaldı ve henüz tek bir adım atılmadı. 2 sezon üs üste süper lige çıkmış bir takım bu hale nasıl geldi halen daha anlamış değiliz. Artık herkes üzerine düşen sorumluluğu almalıdır. Aksi takdirde takımı çok zor günler bekliyor.’ Diye konuştular.