SPOR Haber Girişi : 15 Ocak 2022 15:52

BURSA HAZIRLIKLARI TAMAMLANDI

TFF 1. Ligin 21. Haftasında Büyükşehir Belediye Erzurumspor, Pazar günü karşılaşacağı Bursaspor maçının hazırlıklarını tamamladı. Zirve yarışından kopmak istemeyen Dadaşlar, bu zor deplasmana mutlak galibiyet parolası ile gidecek. 

ERDOĞAN YÖNETECEK

Pazar günü Timsah arenada oynanacak olan Bursaspor ile Büyükşehir Belediye Erzurumspor müsabakasında Murat Erdoğan düdük çalacak. Yardımcılıklarını ise Ali Can Alp ve Suat Güz yapacak. Dördüncü hakem olarak ta Veli Karakaya görev alacak.

BAŞKA ÇAREMİZ YOK

Hafta sonu oynanacak olan Bursaspor maçından galibiyet bekliyoruz diye konuşan taraftarlar, ‘Takımımız geçtiğimiz hafta bizleri yine üzdü. Fakat şehrimizi profesyonel liglerde temsil eden tek takımımız var. Desteklemekten başka çaremiz yok. Kızgınlığımız ve küskünlüğümüz var. Fakat takımımız bundan sonraki haftalarda daha derli toplu oyunlar oynayarak ve toparlayacağı puanlarla tekrardan bizleri mutlu edeceğine inanıyoruz. Çok zor iki deplasmana gideceğiz. Fakat takımımızın hem Bursa hem de bandırma maçından en iyi sonuçlarla şehre dönüş yapacağını düşünüyoruz.’ Dediler.

FARK YOK

Zirve mücadelesi verdiği rakipleri ile arasında pek puan farkı olmadığını dile getiren taraftarlar, ‘Rakiplerimizde puan kaybedeceklerdir. Unutmayalım ki geçtiğimiz hafta rakiplerimizde son saniyelerde buldukları gollerle kazandılar. Ayrıca sakatlıkları bulunan oyuncularımızda var. Eksiklerimize rağmen mücadele veriyorlar. Tabi, Menemen maçı için konuşmuyoruz. Çünkü takımımız Menemen maçında çok kötü bir ikinci yarı oynadı ve neticesinde de puan kaybettik. Abartılacak kadar puan farkı yok ve takımımızdan umudumuz var.’ İfadelerini kullandılar.