SPOR Haber Girişi : 21 Aralık 2021 16:13

DADAŞ ERTELEME MAÇINA ÇIKIYOR

Büyükşehir Belediye Erzurumspor Çarşamba günü erteleme maçında Tuzlaspor ile karşılaşacak. Ankara deplasmanında son saniyelerde yediği golle 2 puan bırakan Dadaşlar, zirve mücadelesinden kopmamak adına mutlak 3 puan için sahaya çıkacak.

BİTMİŞ BİRŞEY YOK

Cumartesi günü son dakikalarda yediğimiz golle 3 puanın kıyısından döndük diye konuşan taraftarlar, ‘Gidişat iyi olduğu zaman destek veriyoruz. Takım biraz kötüye gittiği zaman karalamalar başlıyor. Henüz bitmiş bir şey yok. Rakiplerimizden daha avantajlıydık. Fakat istediğimiz sonuçları alamadık. Önemli olan zor zamanında takımımızın yanında yer almaktır. Her hafta galibiyet alacağız diye bir kaide yok. Bizler takımımıza inanıyoruz. Futbolcularımız telafisini elbette yapacaktır.’ dediler.

ÖNCELİK DESTEK

Deplasmanda alınan her puan çok değerlidir diyerek sözlerine devam eden taraftarlar, ‘Her hafta aynı sıkıntıları yaşıyoruz. Özellikle sosyal medya üzerinden kaybedilen puanların ardından sanki takım küme düşme mücadelesi veriyormuş gibi yerden yere vuruluyor. Öncelikle desteği bir verelim. Sezon sonu neler olup bitecek ondan sonra eleştirileri yaparsınız. Oyuncularımız elinden geleni yapıyor. Tuzla maçı ile de yeni bir başlangıç yapacağımıza inanıyoruz.’ Dediler.

KAYBETMİŞTİK

Keçiörengücü maçından mağlubiyetle ayrıldık gözü ile bakıyorduk diye konuşan taraftarlar, ‘soyunma odasına 1-0 üstün girdik. Fakat ikinci yarının başlarında yediğimiz 2 golle geriye düştük. Keçiörengücü takımı önde olmanın verdiği avantajla farkı artırmanın peşine düştü. Hepimiz bu maç gitti derken bir anda 3-2 öne geçtik. En azından buradan oyuncularımızın fedakârlığını görebiliriz. Fakat bunlar göz önünde bulundurulmuyor. Aksine çok ağır eleştiriler yapılıyor.’ İfadelerini kullandılar.