SPOR Haber Girişi : 27 Nisan 2022 17:31

DADAŞ SERİYE BAĞLADI

TFF 1. Ligin 34. Haftasında Büyükşehir Belediye Erzurumspor deplasmanda İstanbulspor’u 2-1 mağlup ederek son 3 deplasman maçından galibiyetle ayrıldı. Dadaşlar hafta sonu kendi sahasında Kocaelispor takımını konuk edecek.

MÜCADELEDEN MEMNUNUZ

Oyuncular sahada basmadık yer bırakmıyor diye konuşan taraftarlar, ‘son haftalarda yine eskiye döndük. Oyuncular sahada basmadık yer bırakmıyor. Fakat geleneği de değiştiremiyor. Her hangi bir yarının ilk veya ikinci yarısını iyi oynayan takımımız iyi oynadığı yarının diğer yarısında daha kötü oyun oynuyor. İstanbul maçında puan bırakabilirdik. İlk yarıda çok daha etkin ve aktif bir oyun oynayan takımımız golü ilk yarının son dakikalarında buldu. İkinci yarı rakibinin topla oynamasına izin veren takım ikinci golü bulduktan sonra daha rahat bir tavır takındı. Neticesinde golü kalemizde de gördük.’ Dediler.  

TAKIM DAHA ÖZGÜVENLİ

Geçmiş haftalara nazaran takımın durumunun daha iyi olduğunu belirten taraftarlar, ‘Muzaffer hocanın takımın başına geçmesiyle birlikte oyuncuları daha özgüvenli görüyoruz. Geçtiğimiz haftalara oranla takımı daha diri ve ayakları yere daha sağlam basan bir takım olarak görmekteyiz. Çok basit puanlar bıraktık. İç ve dış sahalarda öne geçtiğimiz müsabakalarda puan bıraktık. Alt sıralarda düşme mücadelesi veren rakiplerimize kolay puanlar verdik. Neticesinde ise ilk ikiyi bırakın açık ara lider çıkacağımız bir ligden maalesef Play off’tan çıkmaya çalışacağız.’ Dediler.

HAYAL OLUR

İlk iki şansımız mucizelere kaldı diyerek sözlerine devam eden taraftarlar, ‘ilk ikiden çıkmak mucizelere kaldı. Rakiplerimiz her hafta kaybedecek. Biz ise kalan tüm müsabakalardan 3 puan koparmak zorundayız. Fakat öyle bir şeyin olacağını düşünmüyoruz. Artık Play off’a odaklanmamız gerekiyor. Yine bir birinden zorlu müsabakalar oynayacağız. İlk ikiden çıkma düşüncesi hayalden öteye geçmez. Alınan İstanbulspor galibiyeti bizlere Play off adına rahat bir nefes aldırdı. İşte şöyle bir geçmişe dönüp baktığımızda söyleyecek çok sözümüz var ama işte sözün bittiği yerdeyiz.’ İfadelerini kullandılar.