SPOR Haber Girişi : 01 Mayıs 2021 14:19

DEĞERLENDİREMEDİK

Süper ligin 38. Haftasında kendi evinde Medipol Başakşehir takımına mağlup olan Büyükşehir Belediye Erzurumspor taraftarını üzmeye devam ediyor. Maç genelinde rakibin erken kırmızı kart görmesi eksik oynaması avantajını değerlendiremedi ve sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

ÜZGÜNÜZ!!!

Sosyal medya üzerinden paylaşımlarda bulunan taraftarlar üzgün olduklarını belirttiler. Elimizde büyük bir fırsat vardı ve yine elimizin tersi ile ittik diye konuşan taraftarlar, ‘Erken dakikalarda 1-0 öne geçiyorsunuz ve yine erken dakikada rakip 10 kişi kalıyor. Bu kadarını maç öncesinde bizlere söylense imkansız derdik. Fakat imkansız gibi görünen bu büyük fırsatı yine kendi ellerimizle geri çevirdik. Belkide bu maçta alacağımız bir 3 puan bizi kümede tutacaktı.’ Dediler.

ÇOK ZOR GÖZÜKÜYOR

Kalan 3 haftada ne yapabiliriz diye bakıyoruz ama bir sonuç çıkacağını düşünmüyoruz diye konuşan taraftarlar, ‘Bu hafta Fenerbahçe maçı var ve kazanma umudumuz yok. Tamam, takım bizim sonuna kadar sahip çıkacağız. Lakin bu şekilde veda etmek bizleri kahrediyor. Çok temizinden bir 3 puan alacağımız bir maçı nasıl verdik halen daha şaşkınlık içerisindeyiz. Kasımpaşa maçından 3 puan alabiliriz. Fakat son hafta ise yine çok zor bir Alanyaspor maçı var. Zaten son haftada düşüşümüzü izleriz.’ Dediler.

KORKAK OYNADIK

Son olarak oynadığımız ve kaybettiğimiz Medipol Başakşehir maçını kaybetmemizdeki en büyük sebep korkak oyun oynamamızdır diye konuşan taraftarlar, ‘özellikle ikinci yarı geri yaslanarak rakibi cesaretlendirdik. Kaçırdığımız gollerde cabası, Ricardo Gomez o net pozisyonu harcamamış olsaydı sonuca giderdik. Zaten penaltı pozisyonu ne olsu nasıl oldu bilemedik. Şansa kazaya adamlar penaltı kazandı. Fazla umudumuz yok. Lakin bellide olmaz.’ Diyerek sözlerini tamamladır.

HÜSEYİN ATALAY