SPOR Haber Girişi : 17 Haziran 2022 13:47

ERZURUMSPOR’DA YAPRAK DÖKÜMÜ DEVAM EDİYOR

Gelecek sezon TFF 1. Ligde mücadele edecek olan Büyükşehir Belediye Erzurumspor’da yaprak kımıldamıyor. Ömer Düzgün’ün istifasının ardından henüz bir adayın çıkmaması düşündürüyor. Mevcut kadrodan ise oyuncular bir bir veda mesajı yayınlamaya devam ediyor.

SAMSUNSPOR’A İMZA ATTI

Büyükşehir Belediye Erzurumspor kan kaybetmeye devam ediyor. Daha önce Oltan Karakullukçu, Gökhan Alsan, Emircan Altıntaş ve Arvydas Novikovas gibi isimlerin takıma veda etmesinin ardından Mücahid Albayrak’ta önceki gün bir veda mesajı yayınlayarak takımdan ayrıldığını ve Samsunspor’a imza attığını duyurdu. Daha öncede sözleşmesi sona eren Arvydas Novikovas’ta Samsunspor takımına transfer olmuştu.  

KÖTÜ GÜNLER BEKLİYOR

Gelecek planlamasından dahi vazgeçtik diye konuşan taraftarlar, ‘artık gelecek sezonu düşünmüyoruz. Ne Onursal başkan Mehmet Sekmen nede yöneticilerden bir tane dahi açıklama gelmedi. Gelecek karanlık gibi gözüküyor. Kötü günler bizi bekliyor. Zaten şampiyon olamadığımız takdirde eli güçlü bir aday çıkmaz ise bunların yaşanacağını tahmin edebiliyorduk. Fakat bu kadar derin bir suskunluk beklemiyorduk. Bizlerde umutlarımızı tüketmeye başladık. Oyuncularda birer birer takımdan ayrılmaya devam ediyor.’ İfadelerini kullandılar.

FUTBOL ŞEHRİYİZ

Erzurumluların futbola bakış açısı çok farklı ve farklı bir tutkusu var diye konuşan taraftarlar, ‘şehrimizde insanlar futbolla yatıp, futbolla kalkıyor. Özellikle konu Erzurumspor olunca desteğini ve sevgisini fazlasıyla gösteriyor. Tabi belirli bir kesim özellikle sezon başında ki kızgınlıklar nedeniyle desteğini çekti. Fakat sezon sonlarında yine aynı kesim stadyumu doldurarak desteklerini verdiler. Fakat bu kez de oyuncuların ihanetiyle karşılaştılar. Şehrin tek profesyonel takımı olan Erzurumspor’un iyi yönetilmesinden başka bir şey istemiyoruz.’ Dediler.