SPOR Düzenleme Tarihi : 28 Kasım 2020 20:36 Haber Girişi : 28 Kasım 2020 20:37

GALİBİYET GELSİN ARTIK!!!

Süper ligin 10. Haftasında Büyükşehir Belediye Erzurumspor, Pazar günü 13:30’da Kazım Karabekir Stadyumunda Antalyaspor’u konuk edecek. Hafta içi oynan Ankara Demirspor maçı ile moral depolayan Dadaşlar, kendi sahasındaki ilk galibiyetini alıp son haftalardaki kötü gidişata dur demek istiyor.

GEREKENİ YAPACAKSIN
Hafta içinde oynanan Ziraat Türkiye kupası 4. Eleme maçından 3-2 galip ayrılan Büyükşehir Belediye Erzurumspor’da oynanan futbol taraftarı memnun etmedi. Yedek ağırlıklı çıktığı maçta son dakika golü ve uzatmalarda attığı penaltı golü ile tur atlayan Dadaşlar, oynadığı etkisiz futboldan dolayı taraftarın tepkisini aldı. As veya yedek diye ayrım yapılmamalı diye konuşan taraftarlar, ‘Süper lig takımısın ve çıkıp sahada gerekeni yapacaksın.’ Dediler.

YETER ARTIK!!!
Ankara Demirspor maçının ardından Büyükşehir Belediye Erzurumspor resmi sayfasında paylaşımların altına yapılan kötü yorumlara tepki gösteren taraftarlar, ‘Bazı kendini bilmezler, takımın sayfasına girip çirkin yorumlar yapıyorlar. Derdiniz nedir kardeşim, bu takım Pazar günü dev dedikleri Trabzonspor’u çimlere gömdü. Hakemin haksız kararları ile mağlup olduk. Takım elinden geleni yaptı. Kupa maçı bizler için önemli değil. Önemli olan lig maçlarıdır. Bu hafta Antalyaspor maçından en iyi skor ile sahadan ayrılacağımıza eminiz. Bu zorlu süreçte takıma destek olmak gerekiyor.’ Diyerek tepkilerini dile getirdiler.

AHMET DAL’A İHTAR
Trabzonspor maçının ardından PFDK’ya sevk edilen Ahmet Dal’a ihtar geldi. Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yapılan açıklamada, ‘Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü idarecisi Ahmet Dal'ın, 22.11.2020 tarihinde oynanan Trabzonspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor Süper Lig müsabakasında, sportmenliğe aykırı açıklamalarda bulunulmasından dolayı ihtar cezası ile cezalandırılmasına karar verilmiştir.’ Denildi..HÜSEYİN ATALAY