SPOR Düzenleme Tarihi : 25 Aralık 2020 16:03 Haber Girişi : 25 Aralık 2020 16:09

GALİBİYETE HASRET KALDIK

Süper ligin 14. Haftasınıda puansız kapatan Büyükşehir Belediye Erzurumspor’da gözler hafta sonu oynanacak olan Malatyaspor maçına çevrildi. Çarşamba günü oynanan Denizlispor maçından mağlup ayrılan Dadaşların 3 puan hasreti devam ediyor.

ÖĞRETMENOĞLU 
YÖNETECEK
Pazar günü zorlu oynanacak olan Malatyaspor ile Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçının hakem kadrosu açıklandı. Mustafa Öğretmenoğlu’nun düdük çalacağı bu zorlu müsabakada yardımcılıklarını ise Kemal Yıldız ve Yusuf Bozdoğan yapacak. Dördüncü hakem olarakta Hakan Ceylan görev alacak.

UMUTSUZ BEKLEYİŞ
Süper ligde aldığı kötü sonuçlar nedeni ile ligin dibine demir atan Büyükşehir Belediye Erzurumspor’da taraftarın umutsuz bekleyişi devam ediyor. Devre arasında girmeden önce bir birinden zorlu müsabakalara çıkacak olan Mavi-Beyazlılar’ı çok zor bir fikstür bekliyor. Denizlispor maçından alınan mağlubiyet ne kadar taraftarı üzmüş olsa da, oynanan futbol azda olsa memnun etti. Fakat gidişatta değişen bir şey olmadı. Oynadığı güzel oyunu sonuca yansıtamayan Dadaşlar, taraftarları iyice umutsuzluğa itiyor.
TEMİZLİK ŞART

Hazırlıklar tamamlanmadan ve iyi transferler yapılmadan ikinci yarıya başlarsak küme düşeceğiz diyen taraftarlar yönetimden yapılacak olan transferlerin kaliteli ve bu ligi kaldırabilecek futbolcularla anlaşma yapmaları gerektiğine vurgu yaptılar. İkinci yarıya bu kadro ile devam edilmeyeceğini belirten taraftarlar, ‘Bu kadro ile devam kararı almak intihar gibi bir şey olur. Zaten böyle bir şeyde olamaz. Hatta bu kadro
nun yarısı temizlenmelidir.’ Diye konuştu HÜSEYİN ATALAY