SPOR Haber Girişi : 28 Nisan 2022 16:59

GALİBİYETLER TARAFTARI MEMNUN ETTİ

TFF 1. Ligin 35. Haftasında Büyükşehir Belediye Erzurumspor Pazar günü kazım Karabekir stadyumunda Kocaelispor’u konuk edecek. Dadaşlar son haftalarda aldıkları sonuçlarla taraftarlarını memnun etti.

NEREDEYDİNİZ?

Aynı takım aynı oyuncular değişenin ne olduğunu bilmiyoruz diye konuşan taraftarlar, ‘sezonun ikinci yarısından buyana taraftarlar olarak yüzümüz son birkaç haftadır gülüyor. Tabi, insan ister istemez soruyor bu zamana kadar neredeydiniz diye ama işte bayağı bir geç oldu. Yücel İldiz ile boşa zaman harcandı. Takımı en iyi tanıyan isim olarak Muzaffer hocayla yola devam edilmeliydi. Fakat o zamanda Muzaffer hoca kabul etmemişti.’ Dediler.

ÇOK ARAYACAĞIZ DEMİŞTİK

Sezonun ikinci yarısında bir birinden kolay müsabakalarda puanlar dağıttık diyerek sözlerine devam eden taraftarlar, ‘kolay müsabakalarda bıraktığımız puanları mum ışığıyla arayacağımızı her fırsatta dile getiriyorduk. Maalesef geldiğimiz durumda kaybettiğimiz puanları mum ışığıyla arıyoruz. Keşke o maçı yenilmeseydik, keşke şu maçı yenilmeseydik, keşke şu maçta berabere kalmasaydık diye konuşuyoruz. İlk ikiyi bırakın ilk yarıda gösterdiğimiz performansla 10 hafta öncesinden şampiyonluğu garanti altına alacak bir takımımız vardı. Ama işte o performansı gösteremedik.’ Dediler.

VAZGEÇEMİYORUZ

Takımımız iyi veya kötü hangi sonucu alırsa alsın daima yanında olacağız diye konuşan taraftarlar, ‘profesyonel liglerde şehrimizin tek temsilcisi Erzurumspor’umuza sahip çıkmamız gerekiyor. Biz sevdamızdan vazgeçmeyeceğiz. Takım kötüde oynasa, mağlupta olsa, kümede düşse de sahip çıkmak boynumuzun borcudur. İyi günlerinde nasıl ki yanında olduysak, kötü günlerinde de yüz üstü bırakmak biz Dadaşlara yakışmaz.’ İfadelerini kullandılar.