SPOR Haber Girişi : 08 Ocak 2021 15:48

GEREKEN YAPILSIN!!!

Süper lig’de ilk yarının son haftalarına girilirken taraftarlar yapılacak transferleri merakla beklemeye başladı. Ayrıca disiplinsiz davranışlarından dolayı kadro dışı bırakılan Rashad Muhammed içinde gerekenin yapılmasını istediler.

YOLLAR AYRILSIN
Takımın düzenini bozan ve isteksiz futbolcularla yolların ayrılması gerektiğine vurgu yapan taraftarlar, ‘lig başladığından buyana belirli futbolcular haricinde mücadele edip ve çabalayan olmadı. Bu sıkıntı yetmezmiş gibi birde düzeni bozuyorlar. Mesut hoca oynan 3 maçta da özellikle son dakikalarda yaptığı değişikliklerle bütün futbolcuların neler yapabileceğini görmeye çalıştı. Bizlerde isteksiz ve sorunlu futbolcularla yolların ayrılması gerektiği düşüncesindeyiz.’ Dediler.

ÜSTÜN DEĞİLLER
Formanın ağırlı ve arma için mücadele etmeleri gerekiyor diyerek tepki gösteren taraftarlar, ‘Rashad Muhammed, daha öncede birçok problem yaşatmıştı. Bazı futbolcularda değerlerini böyle kaybediyorlar. İbrahim Akdağ ve İbrahim Sissoko çok sevdiğimiz futbolcularımızdı. Fakat hiçbir futbolcu kulüpten daha üstün değildir. Zarar veriyorsa isim ne olursa olsun, yol verilmelidir. Kaldıkça daha fazla zarar vereceklerdir.’ Dediler.
ANLAM 
VEREMİYORUZ
Başakşehir maçında alınan mağlubiyetin ardından sosyal medya üzerinden tepki gösteren kesime seslenen taraftarlar, ‘Son 3 haftadır takım çok iyi oynuyor. Sonuçlar istediğimiz gibi olmasa da futbolcular elinden gelenin fazlasını yapıyor. Tepkilere anlam veremiyoruz. 3 hafta öncesine kadar hiç değilse futbol oynasın yenilsin diye konuştuğumuz takımımız Mesut hoca ile farklı bir kimliğe büründü. Biz gayet memnunuz. Yapılacak transferlerle daha iyi yerle geleceğiz. Felaket tellallığı yapıyorlar. Destek olmuyorsanız, köstekte olmayın.’ Diyerek tepkilerini dile getirdiler.
HÜSEYİN ATALAY