SPOR Düzenleme Tarihi : 25 Aralık 2020 16:09 Haber Girişi : 25 Aralık 2020 16:10

HAZIRLIK BAŞLADI

Süper ligin 15. Haftasında Malatyaspor’un konuğu olacak olan Büyükşehir Belediye Erzurumspor’da hazırlıklar başladı. Ayrıca Teknik direktörlük konusunda ise son olarak 2019 yılında Bursaspor’u çalıştıran tecrübeli isim Mesut Bakkal ile prensip anlaşmasına vardı.

MESUT BAKKAL SESLERİ
Süper ligde zor günler geçiren Büyükşehir Belediye Erzurumspor, kötü gidişata dur demenin yollarını arıyor. Son olarak Hüseyin Cimşir ile kısa bir süre çalışan Dadaşlar, Teknik Direktörlük konusunda Mesut Bakkal ile anlaşmaya vardı. Daha önce gündeme gelen Hikmet Karaman ismi ile anlaşamayan Mavi-Beyazlılar, ikinci yarıda temiz bir sayfa açmak adına son yıllarda Türk futbolunun önemli isimlerinden biri olan Mesut Bakkal ile anlaşarak taraftarınıda memnun etti.

DOĞRU TERCİH
Sıkıntılı gidişata son vermek için harekete geçen yönetim Mesut Bakkal ile anlaştı. Yapılacak transferlerinde hocanın belirleyeceği isimler olduğu tahmin ediliyor. Taraftarlar Mesut Bakkal isminden memnun kaldı. Süper ligde mücadele ediyorsak bu ligi iyi tanıyan ve bilen bir hoca ile anlaşmak gerekiyor diyen taraftarlar, ‘Hikmet Karaman ismide gündeme gelmişti. Hatta anlaştığıda yazıldı. Her halde pürüzler olmuş. Elbette vardır bir hayır, fakat Mesut Bakkal ismi çok doğru bir karar olmuş. Eğer doğru ise yönetimi tebrik etmek gerekiyor.’ Diye konuştular.

MERAKLA BEKLİYORUZ
İkinci yarıya fırtına gibi bir başlangıç yapmak isteyen Büyükşehir Belediye Erzurumspor’da hareketlilik başladı. Teknik direktörlük konusunda Mesut Bakkal ile anlaşan Dadaşlarda taraftarlar yapılacak transferleri merakla beklediklerini belirttiler. Hoca konusunda doğru tercihin yapıldığını dile getiren taraftarlar, futbolcularında aynı kalitede olması gerektiğini vurguladılar. İlk yarıdan artık bir beklentimiz yok diyen taraftarlar, ‘Artık odak noktamız ikinci devre olmalıdır. Takımda mücadeleci olmayan isimleri gönderip, kadroyu kaliteli isimlerle güçlendirmek gerekiyor.’ Dediler.
HÜSEYİN 
ATALAY