SPOR Düzenleme Tarihi : 03 Aralık 2020 12:13 Haber Girişi : 03 Aralık 2020 12:14

HAZIRLIKLARA DEVAM

Hafta sonu oynayacağı Konyaspor maçının hazırlıklarını Serkan Zaimoğlu nezdinde devam eden Büyükşehir Belediye Erzurumspor, Teknik Direktör Hüseyin Cimşir ile anlaşmaya vardı.

ÖZKAHYA ATANDI

Hafta sonu oynanacak olan Konyaspor ile Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçının hakem heyeti belli oldu. Halis Özkahya’nın orta hakemliğini yapacağı bu zorlu maçta yardımcılıklarını ise Serkan Olguncan ve İbrahim Çağlar Uyarcan yapacak. Dördüncü hakem olarakta Mert Güzenge görev alacak.

ELEŞTİRİLER YERİNDE OLMALI

Teknik Direktörlük konusunda Hüseyin Cimşir ile el sıkışan Büyükşehir Belediye Erzurumspor’da taraftarlar ikiye bölündü. Belirli bir kesim Hüseyin hoca’nın takıma faydası olamayacağını belirtirken, belirli bir kesim ise zaman verilmesi gerektiğini dile getirdi. Sosyal medya üzerinden yapılan anketlerde ağır basan Ünal karaman oldu. Fakat Hüseyin Cimşir ile anlaşma sağlanmasının ardından taraftarlar, ‘Gelen yeni hoca ile alakalı elsştiriler yerinde olmalıdır. Gönlümüz Ünal Hoca’dan yanaydı. Fakat olmadı sağlık olsun. Belkide başarı Hüseyin Hoca ile gelecektir.’denildi.    

CİMŞİR’DEN İLK AÇIKLAMA

Büyükşehir Belediye Erzurumspor’un yeni Teknik Direktörü Hüseyin Cimşir yaptığı açıklamada, ‘Erzurumspor ile 1.5 yıllığına anlaştım. İlk hedef küme düşme noktasından uzaklaşmak. Daha sonrasında adım adım ilerleyerek orta sıralarda konumlanmak istiyoruz. Ekibimi kurdum, şu an Erzurum’dayım. Yarın ilk idmanı da yaptıracağım. Burada başarılı olabilmek için elimden gelenin fazlasını yapacağım. Bana inananların yüzünü kesinlikle kara çıkarmayacağım” Sözlerine yer verdi.