SPOR Haber Girişi : 18 Şubat 2021 20:58

HEDEF GALİBİYET

Süper ligin 26. Haftasında Büyükşehir Belediye Erzurumspor Pazar günü Kazım Karabekir stadyumunda Hatayspor’u konuk edecek. Zorlu müsabaka öncesi hazırlıklarına devam eden Dadaşlarda, taraftarlar takımlarından galibiyet bekliyor.

OBE DÖNECEKMİ?

Sakatlıkları bulunan oyuncularla alakalı olarak kulübün sosyal medya paylaşımlarının yorum kısmına Obertan’ın ne zaman döneceği konusunda bilgi isteyen taraftarlar, ‘Sakatlıkları devam eden oyuncularımız hakkında bilgi almak istiyoruz. Fenerbahçe maçında sakatlanan Obertan’ı artık sahada görmek istiyoruz. Sakatlanmadan önce form grafiğinde baya yükselme olan isimlerdendi. Keza aynı şekilde devre arası transferlerinden Elba Rashani’yide merak ediyoruz. Henüz izleyemedik ama performansını veya takıma nasıl bir katkı sağlayacağını bilmiyoruz.’ Dediler.

ÖZLEDİK

Stadyumda takımımızı desteklemeyi özledik diye konuşan Aytekin Bayburt isimli taraftar, ‘Takım toparlanmaya başladı. Gidişat iyide olsa kötüde olsa daimi destekleyen kısımdanız. Takım sendeleyince yarı yolda bırakanlardan değiliz. Artık takımımızı satadyumda desteklemek istiyoruz. Takımın sevincinede kederinede ortak olmak istiyoruz. Hayırlısı ile şu illet hastalık bir geçip gitsede bizlerde takımımızla hasret gidersek. Bizlerin tribünde olması futbolcularımız güç verecektir. bu konuda en azından belirli sayıda stadyumlara taraftar alınabilir.’ Dedi.

ZEMİN TEPKİSİ

Oynadığı futboldan ziyade hava şartları ve saha zemini ile gündem olduk diye konuşan Bayburt, ‘son günlerde kar yağışı tüm ülkeyi etkisi altına aldı. Bütün saha zeminleri bozuktu. Ankaragücü maçının ardından bizim saha zeminini kötüleyenler, Galatasaray ile kasımpaşa arasında oynanan maçta saha zeminini görmezden geldiler. Bu insanların neden bizlere bu ligde tahammülleri yok anlamış değiliz. Kim ne düşünürse düşünsün. Artık biz bu ligde kalıcıyız. Hem hocamıza hemde oyuncularımıza güveniyoruz.’ Diyerek sözlerini tamamladı.