SPOR Haber Girişi : 19 Şubat 2021 16:13

HEYECANLI BEKLEYİŞ

Süper ligin 26. Hafta maçında pazar günü Hatayspor'u konuk edecek olan Büyükşehir Belediye Erzurumspor, hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor.
TOKAT YÖNETECEK
Pazar günü oynanacak olan Büyükşehir Belediye Erzurumspor ile Hatayspor karşılaşmasını Serkan Tokat yönetecek. Yardımcılıklarını ise Murat Ergin Gözütok ve Osman Gökhan Bilir yapacak. 4. Hakem olarakta Burak Olgar görev alacak.
BEKLENTİ YÜKSEK
Zorlu Hatayspor maçını kazanarak yenilmezlik serisini sürdürmek isteyen Büyükşehir Belediye Erzurumspor'da taraftarları heyecan sardı. Taraftarlar, yolumuza galibiyetle devam etmek istiyoruz. Takımda bam başka bir hava var. Biz taraftarlarda hafta sonunu merakla bekliyoruz. İnşallah bu zorlu maçı kazanarak yolumuza hız kesmeden devam edelim. Futbolcularımızın iyi niyetli mücadelelerinden hiç şüphemiz yok. Yeterki mücadelelerini sahada versinler. Diye konuştular.
KALACAĞIZ
Her türlü bu ligde kalacağız diyen taraftarlar, Mesut Hocamız takımı çok iyi hazırlıyor. Kenetlenme sağlandı. Takımın mücadelesi ve oynadıkları oyun kusursuz. Böyle devam etsinler. Bizler sonuna kadar yanlarında olacağız. Daha güzel günler bekliyor. Bu ligde bizde varız ve biz kalacağız. Takıma ve hocamıza güveniyoruz. Diye konuştular. HÜSEYİN ATALAY