SPOR Haber Girişi : 11 Ocak 2021 13:37

İÇ SAHADA GALİBİYET HASRETİ

Süper ligin 18. Haftasında bugün saat 16:00’da Fenerbahçeyi konuk edecek olan Büyükşehir Belediye Erzurumspor, hazırlıklarına devam etti. Dadaşlar’da ilk hedef iç sahada ki galibiyet hasretini dindirmek olacak.

TARAFTAR UMUTLU
Son haftalarda oynadığı etkili futbol ile rakiplerini dize getiren Büyükşehir Belediye Erzurumspor, oynadığı futbolu sonuca yansıtamıyor. 18 hafta geçmesine rağmen iç sahada henüz galibiyet yüzü göremedi. Aldığı 3 galibiyeti ise deplasmanlarda aldı. Bugün oynanacak olan zorlu Fenerbahçe maçından ise taraftar son haftalardaki performansından dolayı umutlandı.

SON 3 HAFTA
Süper lig’in 18. Haftasında bugün Fenerbahçe’yi konuk edecek olan Büyükşehir Belediye Erzurumspor, gelecek hafta deplasmanda yine bir İstanbul temsilcisi Kasımpaşa’ya konuk olacak. 20. Hafta ise Alanyaspor’u Kazım Karabekir Stadyumunda konuk edecek olan Dadaşlar, 21. Haftayı BAY olarak tamamlayacak. İkinci yarının açılış maçında ise bu kez Başkent temsilcisi Ankaragücü takımını kendi evinde konuk edecek

DARRİ AÇIKLANDI

Devre arası transfer çalışmalarına başlayan Büyükşehir Belediye Erzurumspor, ilk transferini açıkladı. Fatih Karagümrük takımı ile sözleşmesini fesheden Brahim Darrı ile anlaşmaya vardı. Yeni takımı ile sözleşme yapan Brahim Darri takım kampına katıldı ve antrenmanlara takımı ile birlikte çıkmaya başladı. Ayak bileklerine hakim ve hızı ile takıma büyük katkı sağlayacağı düşünülen Brahim Darri transferi taraftarıda mutlu etti.
HÜSEYİN ATALAY