SPOR Haber Girişi : 28 Haziran 2022 14:41

KAMP PROGRAMI AÇIKLANDI

Büyükşehir Belediye Erzurumspor, yeni sezon hazırlıklarına Pazartesi günü akşam 18.00’de yaptığı antrenmanla start verdi. Sözleşmeleri biten ve takımdan ayrılan oyuncular haricinde mevcut kadroyla yeni sezonun ilk antrenmanı yapıldı. 

KADRO AÇIKLANDI

Yeni sezon hazırlıklarına başlayan Büyükşehir Belediye Erzurumspor’da kadro açıklandı. 2022-2023 TFF 1. Lig sezonunda sezon başı kampında yer alan oyuncular, Jakup Szumski, Göktuğ Bakırbaş, Rıdvan Oğuzhan Yağcı, Fırat Aymak, Mustafa Yumlu, Mustafa Akbaş, Gökhan Kardeş, Orhan Ovacıklı, Batuhan Artaslan, Eren Tozlu, Ahmet Cambaz, Eyüp Oskan, Hüseyin Mevlütoğlu, Muhammed Emin Yavaş, Yusuf Koç, Yakup Kırtay, Ahmet Eren Aksakal, Mustafa Gürkan Varlık, Alperen Karaca, Herolind Shala, Estrela, Martin Hasek, ve Samuel Olanare oldular.

KİRALIK OYUNCULAR DÖNDÜ

Büyükşehir Belediye Erzurumspor’da kiralık oyuncular dönüş yaptı. Yeni sezonda kiradan dönen oyuncular Mavi-Beyazlı formayı terletecekler. Kiradan dönen isimler ise Özgür Sert, Sefa Akgün, Celal Hanalp, Cengizhan Bayrak, Muhammed Furkan Özhan, Güney Yılmaz ve Fırat Şaşi oldu. Takviye yapılmayacaksa bu kadronun elinde tutulmasını isteyen taraftarlar, ‘transfer tahtasının açılması zor gözüküyor. Zaten kimseden ses seda çıkmıyor. En azından kiradan dönen oyuncularla birlikte yeni sezonda bu kadroyla devam edelim.’ İfadelerini kullandılar.

OYUNCU İSMİ VERİLMEMELİ

Kulübün resmi hesaplarından yapılan açıklamalarda paylaşımlara yapılan yorumlara dikkat edilmelidir diye konuşan taraftarlar, ‘nihayet bir açıklama geldi. Geçte olsa kamp kadrosu açıklandı. Anlaşılan o ki transfer tahtası kapalı kalacak. Zaten maddi olarak kulüp kötü durumda en azından bu kadro korunsun ve artık seneye ne yapılabilir ona bakılsın. Ayrıca kulübün yaptığı paylaşımlara kötü yorumlar ve oyuncuların isimlerinin verilmesini doğru bulmuyoruz. Unutulmasın ki bu sezon o oyuncu grubu ile yola devam edeceğiz.’ Dediler.