SPOR Haber Girişi : 06 Haziran 2022 13:45

KARARLAR MERAK KONUSU

Gelecek sezon TFF 1. Ligde mücadele edecek olan Büyükşehir Belediye Erzurumspor’da yönetimin sessizliği sürüyor. Ayrılan oyuncular farklı takımlarla anlaşmaya başladı. Mevcut yönetimin ise devam edip etmeyeceği merak konusu oldu.     

ERKEN HAZIRLIK ŞART

Önümüzdeki sezon kaldığı yerden devam edecek olan Büyükşehir Belediye Erzurumspor’da taraftarlar, yönetimin kararını bekliyor. Yeni sezon hazırlıklarının erken başlaması gerektiğine vurgu yapan taraftarlar, ‘bizim için hezimetle sonlanan bir sezonu geride bıraktık. Fakat yönetimin sessizliği bizi tedirgin ediyor. Mevcut yönetimin devam edip etmeyeceğini bilmiyoruz. Ağızları bıçak açmıyor. Fakat artık iyi veya kötü bir sezonu daha geride bıraktık. Hedefler belirlenip yeni sezona erken bir başlangıç yapmak gerekiyor. Daha fazla zaman kaybına tahammülüz yok.’ Dediler.

TARAFTARLAR, ‘MERAKLA BEKLİYORUZ’

Mevcut yönetim bir açıklama yapmalıdır diyerek sözlerine devam eden taraftarlar, ‘akıllarda çok fazla sorular var. Bu sorulara cevap arıyoruz. Mevcut yönetim devam edecek mi? En önemlisi ise transfer tahtası açılacak mı? Henüz bir açıklama yapılmaması bizleri hem üzüyor hem de kara kara düşündürüyor. Planlamalar yapılmalı ve artık geçmişe bir çizgi çekerek geleceğe bakmak gerekiyor. Futbolcular takımdan ayrılmaya başladı. Hatta rakiplerimizle anlaşan oyuncular var. Yönetimin gidecek ve kalacak oyuncuları belirlemesi gerekiyor.’ İfadelerini kullandılar.   

SAMSUN’LA ANLAŞTI

Play off müsabakaları öncesinde bir iddia ortaya atılmış ve Arvydas Novikovas’ın Samsunspor ile ön protokol imzaladığı haberleri çıkmıştı. Büyükşehir Belediye Erzurumspor yönetiminden yalanlama gelmişti. Önceki günlerde bir veda metni yayınlayarak takıma veda eden Arvydas Novikovas, artık Samsunspor forması giyecek. Samsunspor oyuncuyla 2+1 yıllık sözleşme imzaladığını duyurdu.