SPOR Haber Girişi : 13 Mayıs 2022 13:27

KEÇİÖREN HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR

TFF 1. Ligin 37. Haftasında Büyükşehir Belediye Erzurumspor yarın saat 16.00’da Keçiörengücü takımını konuk edecek. Muzaffer Bilazer nezaretinde hazırlıklarını sürdüren Dadaşlar, sahaya 3 puan çıkacak.

HAYDİ, DADAŞLAR MAÇA

Play off müsabakalarını garantileyen Büyükşehir Belediye Erzurumspor’da taraftarların Keçiörengücü müsabakasına yoğun ilgi göstermesi bekleniyor. Bilet fiyatları değişmedi. Satışa sunulan bilet fiyatları şu şekilde, ‘Kale arkası 10 TL, Maraton 25 TL, Kapalı 50 ve VİP 150 TL’ olarak belirlendi. Süper lig yolunda takıma moral vermek adına tribünlerdeki yerlerini alacaklarını belirten taraftarlar, ‘kızgınlık ve küskünlükleri bu süreçte bir kenara bırakarak takımımıza Play Off müsabakalarına çok iyi hazırlamalıyız. Takımın buz zor süreçte en büyük gücü yine biz taraftarlar olacağız.’ İfadelerini kullandılar. 

KULÜPTEN AÇIKLAMA YAPILDI

Vefatının 5. Yılında halk ozanımız İbrahim Erkal’ı unutmayan Büyükşehir Belediye Erzurumspor’dan açıklama geldi. Kulübün resmi hesaplarından yapılan açıklamada, ‘Ozanımız, kıymetli sanatçımız İbrahim Erkal’ın vefatının 5. yılında rahmet, sevgi ve özlemle anıyoruz. Bir kez daha merhum sanatçımıza Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve tüm sevenlerine sabırlar diliyoruz. Ne bugün ne yarın unutmayacağız.’ İfadeleri kullanıldı.

VAR BİR HAYALİMİZ

Play Off müsabakaları sonucunda süper lige takımımızın çıkacağına inanıyoruz diye konuşan taraftarlar, ‘Türlü masa başı oyunlarıyla 2 sezon mücadele ettiğimiz süper ligden düşürülmüştük. Sezonun ilk yarısında harika performans sergileyen takımımız maalesef sezonun ikinci yarısında aynı performansı sergileyemedi. Fakat Muzaffer hocayla birlikte güzel bir çıkış yakaladık. Nihayetinde ise Play off’ları garantiledik. Kalan iki müsabaka pek önem arz etmese de oyuncularımızın moralli bir şekilde Play off müsabakalarına gitmesi gerekiyor. Var bizimde bir hayalimiz. İnşallah artık hak ettiğimiz süper lige çıkarız.’ İfadelerini kullandılar.