SPOR Haber Girişi : 11 Ocak 2022 11:55

KIZGINLIK OYNANAN OYUNA

Hafta sonu Menemenspor ile berabere kalarak zirve yarışında yara alan Büyükşehir Belediye Erzurumspor’da taraftarlar, tepkilerini oynanan kötü oyuna gösterdiklerini belirttiler.

GECE VE GÜNDÜZ GİBİ

Oyuncuların iki farklı yarı oynadıklarını belirten taraftarlar, ‘sezon başından buyana her maçta iki farklı yarı oynuyorlar. Sanki anlaşma aralarında anlaşmışlar gibi bir oyun oynanıyor. İlk yarıda güzel oynayan takım ikinci yarıda kötü oynuyor. İlk yarıda iyi oynadığı müsabakalarda ise ikinci yarılarda kayıpları oynuyor. Oyuncularımızın ne yaptığını bizlerde anlamıyoruz. Soğuk havaya rağmen tribünlerde yerimizi aldık. Fakat oyuncularımız neden geldiniz dercesine bir performans sergilediler.’ Diye konuştular.    

ÇOK PUAN KAYBETTİK

Sahada mücadele göremiyoruz diyen taraftarlar, ‘sakat oyuncularımızın yokluğunda sahaya çıkan oyunculara güvenimiz yok. Eren Tozlu ve Aly Malle’nin yokluğu planları alt üst etti. Sezonun ilk yarısının son haftalarında Mustafa Yumlunun yokluğunda ise yine basit savunma hataları ile puanlar kaybetmiştik. Transfere muhakkak ihtiyaç var. Fakat yapılan açıklamalardan transferin olmayacağını anladık. Koskoca bir ikinci yarı nasıl böyle gidecek bilemiyoruz.’ Dediler.