SPOR Haber Girişi : 18 Aralık 2021 11:01

LİDERLİĞİ GERİ ALMAK İÇİN ANKARADA

TFF 1. Ligin 18. Haftasında Büyükşehir Belediye Erzurumspor, bugün saat 13,30’da Keçiören Gücü’nün konuğu olacak. Ümraniyespor’un Bursaspor galibiyetinin ardından 2. Sıraya gerileyen Dadaşlar, sahaya mutlak galibiyet ve liderliği geri almak için çıkacak. 

İNANCIMIZI KAYBETMİYORUZ

Zor bir deplasman olacak diye konuşan taraftarlar, ‘zor bir maça çıkacak olan takımımızdan galibiyet bekliyoruz. Oyuncularımıza inancımız ve güvenimiz tamdır. Tabi bu futbol ve mağlubiyette alabiliriz. Her koşulda ve şartta takımın yanında olmalıyız. Ligin ilk maçında aldığımız mağlubiyetin ardından takımın bu denli iyi bir çıkış yakalayacağına olanak tanınmıyordu. Fakat takım harika bir performans sergileyerek mükemmel bir çıkış yakaladı.’ Dediler.

HAFTA İÇİ PROBLEM

Hafta içi oynanan müsabakalarda tribünleri doldurmak zordur diye konuşan taraftarlar, ‘belirli bir kesimin küskünlüğü nedeni ile hafta sonu dahi stadyumu eskisi gibi doldurmuyoruz. Kış aylarının etkisi var fakat bu kadar geri durmamıştık. Geçtiğimiz hafta oynanan Gençlerbirliği maçında taraftar eksikliği derinden hissedildi. Fakat hafta içi ve mesai saatlerine denk gelen müsabakalar genellikle taraftarsızmış gibi oynanır.’ Dediler.

UMUDUMUZ VARDI

Gençlerbirliği maçı ile birlikte maç fazlası ile liderlik koltuğuna oturmuştuk diye konuşan taraftarlar, ‘Ümraniyespor ile Bursaspor arasında oynanacak olan maçtan ümidimiz vardı. Bursaspor’un en az 1 puan alacağını düşünüyorduk. Fakat beklediğimiz gibi olmadı. Liderliği yine Ümraniyespor’a teslim ettik. Bugün yine liderlik için sahaya çıkacak olan takımımıza başarılar diliyoruz.’ Dediler.