Eğitim Haber Girişi : 09 Haziran 2017 07:15

LYS adaylarına uyarı!

ÖZEL HABER (Savaş UÇAR) Özel Uğur Temel Lisesi Rehberlik Birimi Öğretmeni Özlem Erdoğan, 10 Haziran’da başlayacak olan Lisans Yerleştirme Sınavlarına (LYS) girecek adaylar için uyarılarda bulundu. Sınav öncesi ve sonrasında adayları dikkat etmesi gereken.

ÖZEL HABER (Savaş UÇAR)

Özel Uğur Temel Lisesi Rehberlik Birimi Öğretmeni Özlem Erdoğan, 10 Haziran’da başlayacak olan Lisans Yerleştirme Sınavlarına (LYS) girecek adaylar için uyarılarda bulundu.

Sınav öncesi ve sonrasında adayları dikkat etmesi gereken konular hakkında bilgilendirme yapan Özel Uğur Temel Lisesi Rehberlik Birimi Öğretmeni Özlem Erdoğan, adaylara zorlu yarışta avantajlı kılacak ipuçlarını açıkladı.

Erdoğan,” LYS oturumlarımız 5 ayrı oturumda olacak iki hafta sonuna yayılarak gerçekleşecek. Sınav giren evraklarınız son güne gelmeden tedarik edilmesi bu konuya dikkat etmesini istiyoruz. Ayrıca önemli kural bu yıl uygulamaya geçmiştir. Sınavdan 15 dakika önce sınav alanında olunması gerekir.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.