SPOR Haber Girişi : 13 Eylül 2021 13:04

MANİSA’YA DADAŞ ENGELİ

Uzun süre yenilgisiz devam eden Manisa Futbol Kulübüne dur diyen Büyükşehir Belediye Erzurumspor’un hakemlerle olan sınavı maalesef devam ediyor. Manisa maçında verdiği kararlarla taraftarı çileden çıkaran Onur Özütoprak, 1 kırmızı kart 1 de penaltıyı yedi.

OYUNLARI BİTMİYOR

Federasyon ve MHK’nın oyunları bitmek tükenmek bilmiyor. Cumartesi akşamı oynanan maça yaptığı atama ile yine takımın kaderiyle oynayacaktı. Fakat mücadele ve adalet kazandı. Rakip takım Manisa Futbol Kulübü oyuncuları yedikleri golün ardından sert ve bencil oyunları tepki toplamasına rağmen maçın orta Hakemi Onur Özütoprak farklı bir maç yönetiyormuş gibi davrandı. Gökhan Alsan’a atılan kafa, Mustafa Akbaş’a atılan dirsek, ceza sahası içerisinde yaka paça indirilen Emircan Altıntaş’ın verilmeyen penaltısı ve rakip oyuncuların sert müdahalelerine rağmen kart görmemeleri tepki topladı.

TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Çok sıkıntılı bir maçtan 3 puanı koparan oyunculara teşekkür eden taraftarlar, ‘Oyuncularımızın özverili mücadeleri bizleri gurulandırdı. 3 haftada 9 puan topladık. Eksikliklerimiz yine var. İnşallah ilerleyen haftalarda daha iyi olacağız. Bu kötü oyunla bu tür rakiplerden 3 puan çıkarabiliyorsanız, çok büyük kapasitesi vardır demektir. Uyum problemi var ve bu skıntı giderildikten sonra takım çok daha iyi olacaktır. Keşke ilk hafta kaybettiğimiz Menemenspor maçını kazanabilseydik. Nazarlık olsun. Oyuncularımızı mücadelelerinden dolayı tebrik ediyor ve aldıkları 3 puan içinde teşekkür ediyoruz.’ dediler.

YAZIK OLACAKTI

Son 3-4 yıldır hakemlerden çektiğimizi bir bizler biliriz diye konuşan taraftarlar, ‘Federasyon ve MHK yaptığı hakem hataları ile yine düşmanlık etmeye devam ediyor. Tamam, süper ligde istemiyordunuz düşürdünüz. Artık bir elinizi çekin bizden ve yakamızdan düşün. Verilmeyen kırmızı kartlar ve penaltılar var. Allaha havale ediyoruz. Emek hırsızlarına kim ne zaman dur diyecek bilmiyoruz.’ Diyerek sözlerini tamamladılar.