SPOR Düzenleme Tarihi : 02 Aralık 2020 15:47 Haber Girişi : 02 Aralık 2020 15:47

MERAKLA BEKLENİYOR

Büyükşehir Belediye Erzurumspor’da hafta sonu oynanan ve 2-2 berabere tamamlanan Antalyaspor maçının ardından teknik direktör Mehmet Özdilek ile yollar ayrılmıştı. Teknik Direktörlük konusunda bir çok ismin gündemde olduğu bilinmektedir. Fakat son karar yönetimin olacak. 
İSTENMEYEN İSİMLER VAR
Taraftarın özellikle istemediği isimlerin başında Hüseyin Cimşir geliyor. Gündemde olan isimlerden Hüseyin Cimşir son olarak Trabzonspor’da görev yapmış ve aldığı başarısız sonuçların ardından görevinden alınmıştı. Taraftar, ‘Özellikle çok sevilen Ünal Karaman için yönetim girişimler yapmalıdır. Trabzonspor’u yeniden kurup ve çok iyi bir oyun oynatmıştı. Fakat kıymeti bilinmemişti. Gelecekse kesinlikle Ünal Karaman gelmelidir.’ Denildi.   
SERKAN HOCA NEZARETİNDE
 Mehmet Özdilek’ten boşalan teknik direktörlük koltuğu için adaylar konuşulurken Büyükşehir Belediye Erzurumspor, yardımcı antrenörler Serkan Zaimoğlu ve Uğur Bayarslan yönetiminde çalışmalarına devam etti. Antrenmanları Başkan Hüseyin Üneş’le birlikte yöneticilerde takip etti.HÜSEYİN ATALAY