SPOR Haber Girişi : 03 Ağustos 2022 13:45

MERAKLAR BUGÜN GİDERİLECEK

Yeni sezon hazırlıklarına devam eden Büyükşehir Belediye Erzurumspor, bugün başkanına kavuşacak. Bugün yapılacak kongrede taraftarın yeni sezonla alakalı tüm soruları yanıt bulacak ve merakları giderilecek.

HAZIRLIK MAÇI KAZANAMADI

Yeniz sezon hazırlıklarını teknik direktör Muzaffer Bilazer nezaretinde devam ettiren Büyükşehir Belediye Erzurumspor oynadığı hazırlık müsabakalarından istediği sonuçları alamadı. Dadaşlar oynadığı 5 hazırlık maçını neticesinde 4 mağlubiyet 1 beraberlik aldı. Bir birinden zorlu müsabakalara çıkan Mavi-Beyazlılar hazırlık müsabakalarında 3 gol kaydetti.

MERAKLA BEKLİYORUZ

Bugün yapılacak olan kongreden çıkacak olan sonucu merakla beklediklerini belirten taraftarlar, ‘henüz netleşmiş bir adayın olmamasını artık düşünmüyoruz. Son dakikalarda çıkan aday olursa yok demeyiz. Fakat aday çıkmazsa eğer mevcut başkan Ahmet Dal ile yola devam edilecektir. Bizlerde taraftarlar olarak her kim olursa olsun başkanımızı ve kulübümüze hizmet edecek olacak olan ismi desteklemeye mecburuz.’ Dediler.

PLANLAR YAPILMIŞTIR

Elbette yeni gelecek olan veya mevcut yönetim yeni sezon planlamalarını yapmıştır diye düşünüyoruz diyerek sözlerine devam eden taraftarlar, ‘artık liglerin başlamasına 2 haftalık bir süre kaldı. Transfer tahtasının açılması gerekiyor. İleride büyük sıkıntılara girmek istemiyoruz. Hem yeni gelecek adaylar varsa onlar eğer yok ise mevcut yönetim umarız ki, transfer tahtası için planlar yapmış olsun. Aksi takdirde bu kadro yeni sezon için çok yetersiz kalacaktır.’ Dediler.