SPOR Haber Girişi : 08 Ocak 2022 13:40

ÖNCE DESTEK VERELİM

TFF 1. Ligde zirve mücadele eden Büyükşehir Belediye Erzurumspor, hafta sonu kendi evinde Menemenspor’u konuk edecek. Taraftarlardan destek çağrısı geldi.

DAHA NE OLSUN

Bilet fiyatlarında yönetimin kolaylıklar sağladığını belirten taraftarlar, ‘fiyatlar en dibe çekildi. Artık bahanelerin arkasına sığınmamak gerekiyor. Maddi kaynaklar sağlanamadığı için transfer tahtası açılmayacak. Hem başkan Ömer Düzgün, hem de onursal başkan Mehmet Sekmen açıkladı. Artık transfer umudumuz yok. Fakat en büyük transferi biz taraftarlar olarak stadyumu doldurarak yapabiliriz. Başarı istiyorsak, çok ucuz olan maç biletlerini alarak takımımıza destek olalım.’ Dediler.

AÇILIŞI İYİ YAPALIM

Menemenspor maçından kesinlikle galibiyet bekliyoruz diyerek sözlerine devam eden taraftarlar, ‘sakat oyuncularımız yavaş yavaş takımla birlikte antrenmanlara çıkmaya başladı. Özellikle attığı gollerle takımın şuan ki konumunda olmasında en büyük katkısı olan oyunculardan Eren Tozlu’nun sakatlığını geçmesi ve savunmada yokluğunu özellikle son maçlarda hissettiğimiz kaptan Mustafa Yumlu’nun dönüşü bizleri çok sevindirdi. Takımımıza güveniyoruz ve hafta sonu kesinlikle galibiyet bekliyoruz.’ Dediler.