SPOR Haber Girişi : 25 Haziran 2022 13:17

OYUNCULARI KAPTIRIYORUZ

TFF 1. Ligde yeni sezonun başlamasına 1 buçuk aylık bir süre kaldı. Büyükşehir Belediye Erzurumspor’da henüz başkanlık koltuğuna oturacak bir aday yok. Takımdan ayrılan oyuncular ise birer birer rakiplerimizle anlaşmaya devam ediyorlar. 

BOLUSPOR AÇIKLADI

Geçtiğimiz sezon Büyükşehir Belediye Erzurumspor formasını giyen Gökhan Alsan, sezonun tamamlanmasıyla birlikte takımdan bir veda mesajı yayımlayarak ayrılmıştı. Önceki günlerde ismi Kocaelispor ile anılan Gökhan Alsan Boluspor’a transfer oldu. Sessiz sakin bir şekilde transferlerini yapan Boluspor takımı resmi hesaplarından yaptığı açıklamada Gökhan Alsan ile 2 yıllık sözleşme imzaladıklarını duyurdu.

SAMSUN İKİ İSMİ ALDI

Transfer tahtası kapalı olan ve henüz başkan adayı dahi olmayan Büyükşehir Belediye Erzurumspor, transfer yapamamasının yanı sıra geçtiğimiz sezon bünyesinde bulundurduğu isimleri de rakiplerine kaptırmaya devam ediyor. Mavi-beyazlılarda, takımdan ayrılan isimlerden Gökhan Alsan Boluspor ile anlaştı. Takımın en iyi isimlerinden hatta sezonun sol beki seçilen Mücahid Albayrak ve yine hücum hattının önemli isimlerinden Arvydas Novikovas’ıda Samsunspor’a kaptırmıştı. Mevcut kadroda ise henüz hangi oyuncuların kalacağı belirsizliğini korumaya devam ediyor.

ZOR GİBİ GÖZÜKÜYOR

Yeni gelecek olan yönetimin transfer tahtasını açacağını düşünmüyoruz diye konuşan taraftarlar ise, ‘yeni gelecek olan yönetimin transfer tahtasını açmazı zor gibi gözüküyor. En azından elimizdeki oyuncularla yola devam ederek alt yapıdan takviyeler yaparak yola devam edileceğini düşünüyoruz. Başka çözüm yolu yok. Gelecek sezon bizler için çok zor geçecek. Rakiplerimiz transferlere ağırlık verdi. Kadrolarını güçlendirdiler. Bizim takım ise kan kaybına devam ediyor.’ Dediler.