Eğitim Haber Girişi : 05 Temmuz 2017 08:52

Palandöken’in zirvesinde kar pekmezi keyfi

ÖZEL HABER (Yüksel ADIYAMAN) Yakutiye Gençlik Merkezi Gençlik gençleri şehir palandöken Ejder dağın zirvesine çıkarak karla karışık “Kar pekmez “ yediler. Anadolu’nun zirvesi olan Palandöken Dağı’nda kar bulunması Gençlerin ilham oldu. Bu yıl Kar...

ÖZEL HABER (Yüksel ADIYAMAN)

Yakutiye Gençlik Merkezi Gençlik gençleri şehir palandöken Ejder dağın zirvesine çıkarak karla karışık “Kar pekmez “ yediler. Anadolu’nun zirvesi olan Palandöken Dağı’nda kar bulunması Gençlerin ilham oldu.

Bu yıl Kar Pekmezi festivalinin ikincisini düzenlediklerini ifade eden Yakutiye Gençlik Merkezi Müdürü Zülküf Yılmaz, Yakutiye Gençlik Merkezi olarak gençlerin her türlü kişilik gelişimi için faaliyetlerde bulunmak istediklerini söyledi.

Yılmaz,” Yakutiye Gençlik Merkezi olarak gençlerimizin her türlü kişilik gelişimi için faaliyetlerde bulunmak istiyoruz. Bu kar pekmezi ise sportif faaliyet olarak gençlerimizin gönüllü faaliyeti içerisinde palandöken Ejder dağın zirvesine çıkarak ikinci geleneksel karla karışık pekmezi düzenledik. 30 gencimiz katıldı. Yaklaşık 4 saat yürüyüş gerçekleştirdik.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.