GÜNCEL Düzenleme Tarihi : 24 Aralık 2020 12:37 Haber Girişi : 24 Aralık 2020 12:46

POLAT’TAN TEŞEKKÜR

Hasta hakları derneği genel başkanı Abdulnasır Polat, sağlık çalışanları ilgili açıklamalarda bulundu. Pandemi sürecinde yaptıkları özverili çalışmalardan dolayı teşekkür ederek, başarı dileklerini iletti.

ÖN CEPHEDE SAVAŞIYORSUNUZ

Sağlık çalışanların yaptığı fedakarlıklarla alakalı olarak sözlerine devam eden Polat, ‘Yaklaşık 10 aydan beri Covid-19 pandemisi boyunca yaşanan bu salgın, hepimizin en büyük korkulu rüyası olmuş, binlerce insan salgın hastalıklarla mücadelesini kaybederek yaşamını yitirmiştir. İnsanın insandan kaçtığı karanlık günler olarak tarihe geçen bu süreci, siz kıymetli sağlık çalışanlarımızın tüm dünyaya örnek olan çabaları ile aşma gayreti içerisindeyiz. Bu kutsal görevleri ailelerimizden uzak kalarak, tümyorgunluklara göğüs gererek, türlü fedakarlıklara katlanarak layıkıyla icra ediyorsunuz. Korku herkesi sarmışken, sizler ön cephede savaşıyorsunuz.’ Dedi.

BAŞARI DİLEKLERİ

Sağlık çalışanlarına takdir veya teşekkür’ün yeterli olmayacağını belirten Abdulnasır Polat, ‘Tarihe geçecek bu insanüstü çabalarınız karşısında hiçbir teşekkür ve takdirin yeterli olmayacağını ve yegane mükafatınızın hayata döndürdüğünüz insanların mutlu yüzleri olduğunu bilsek te, emekleriniz için bir kez daha teşekkür ederek, salgında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, hastalarımıza da acil şifalar diliyor, her birinizi minnele selamlıyor, bu kutsal görevde başarılar diliyorum.’ Diyerek sözlerini tamamladı.SAVAŞ UÇAR