SPOR Haber Girişi : 01 Mayıs 2021 14:21

RAKİP FENERBAHÇE

Süper ligin 39. Haftasında Büyükşehir Belediye Erzurumspor, Pazartesi günü Fenerbahçe’nin konuğu olacak. Dadaşlar, son haftalara girilirken Medipol Başakşehir maçında alınan mağlubiyetin telafisini yapmak için gidecek.

KALKAVAN DÜDÜK ÇALACAK

Pazartesi günü 20:30’da Şükrü Saraçoğlu stadyumunda karşı karşıya gelecek olan Fenerbahçe ile Büyükşehir Belediye Erzurumspor müsabakasının hakem heyeti açıklandı. MeteKalkavan’ın düdük çalacağı bu zorlu maçta yardımcılıklarını ise Ceyhun Sesigüzel ve Kerem Ersoy yapacak. Dördüncü hakem olarakta Mert Güzenge görev alacak.

NASIL KAYBEDERİZ?

Kaybedilen Medipol Başakşehir maçının ardından sosyal medya üzerinden tepki gösteren taraftarlar, ‘önümüzde çok zor bir Fenerbahçe maçı var. Bu maçtan en az 1 paun almamız gerekiyor. Aslına bakarsak 3 puanda alabiliriz. Gençlerbirliği takımı nasıl gidip 3 puan koparıyorsa bizde yapabiliriz. Lakin takımın gösterdiği performansa güvenemiyoruz. Medipol Başakşehir maçını nasıl kaybediyoruz henüz bir anlam veremedik.’ Dediler.

BAŞKA ÇARE YOK

Pazartesi günü oynanacak olan Fenerbahçe maçından en az 1 puan koparmamız gerekiyor diye konuşan taraftarlar, ‘Fenerbahçe maçının ardından yine rakiplerimizden Kasımpaşa ile karşı karşıya geleceğiz. Zaten muhakkak 3 puan almamız gerekiyor. Son oynayacağımız Alanyaspor maçını kazanmaktan başka çaremiz kalmıyor. Çünkü son hafta BAY geçeceğiz ve bu durum bizim için büyük sıkıntı gibi gözüküyor.’ Dediler.

HÜSEYİN ATALAY