SPOR Haber Girişi : 14 Eylül 2021 12:05

RAKİP ÜMRANİYESPOR

TFF 1. Ligde mücadele eden Büyükşehir Belediye Erzurumspor, Kazım Karabeki stayumunda Ümraniyespor’u konuk edecek. İlk 4 maçından galibiyetle ayrılan Ümraniyespor liderliğini sürdürürken, Dadaşlar bu zorlu müsabakadan 3 puan ile ayrılmak isteyecek.

GENÇERLER YÖNETECEK

TFF 1. Ligin 5. Haftasında bugün oynanacak olan Büyükşehir Belediye Erzurumspor ile Ümraniyespor müsabakasını Koray Gençerler yönetecek. Yardımcılıklarını ise Mehmet Şahan Yılmaz ve Hüsnü Emre çelimli yapacak. Dördüncü hakem olarakta Erdem Mertoğlu görev alacak.

ADALET İSTİYORUZ

Hafta sonu oynanan ve 1-0 Büyükşehir Belediye Erzurumspor üstünlüğü ile sona eren maçın ardından hakem hataları yine gündem oldu. Haksız kararlar veren maçın orta hakemine tepkiler çığ oldu. Konu ile alakalı olarak konuşan taraftarlar, ‘Türk hakemliği artık tüm güveni kaybetti. Yanlı kararları ile takımların kaderleri ile oynuyorlar. Hafta sonu rakip oyuncuların yaptığı çirkefliğe sessiz kalan orta hakeme rağmen alınan galibiyetten dolayı futbolcularımızı tebrik ediyoruz. Sahada mücadele eden oyuncularımız için sadece adalet istiyoruz.’ Dediler.