SPOR Haber Girişi : 22 Kasım 2021 15:48

TAKIM TEPKİ TOPLUYOR

Cumartesi günü oynanan ve Büyükşehir Belediye Erzurumspor’un 3-2 üstünlüğü ile sona eren Bolu maçının ardından özellikle ikinci yarısında oynanan berbat futbol yine tepkilere neden oldu. Taraftarlar, artık bu stresi yaşamak istemiyoruz dediler.    

HER HAFTA AYNI

Balıkesir maçının aynını izledik diyen taraftarlar, ‘İlk yarıda takım harika bir oyun oynadı. Biz taraftarlar olarak ta devre arasına takım iyi girdi. 2-0 öndeyiz ve takım harika oynuyor. Hakem yine 2 penaltımızı es geçti. Hakeme rağmen ilk yarıyı süper tamamladık. Bizler ikinci yarıda fark beklerken yine aynı sıkıntıları yaşamaya devam ettik. Artık bir çözüm bulunması gerekiyor. Her hafta aynı sıkıntıları yaşamaya devam ediyoruz. Stres ve sıkıntı son düdük çalana kadar devam etti.’ Dediler.

OYUNCULAR KAYIP

Maçın ikinci yarısında oyuncularımız artık maç bitsin de gidelim havasındaydılar diyerek sözlerine devam eden taraftarlar, ‘Bu kadar sorumsuzluk pes dedirtiyor. Takımdan ikinci yarı daha çok verim beklerken yine dert ve stres sahibi ettiler. Artık bu stresleri kaldıramıyoruz. Son dakikalarda attığımız golle rahatladık. Fakat yine büyük bir çaba sarf ederek son saniyelerde o penaltı golünü yedik. İlk yarıda bitirmemiz gereken maçta 5-6 dakika daha olsa belki de puan kaybedecektik.’ Dediler.       

OLANARE SÜPER OYNADI

Balıkesir maçında oynadığı harika oyun ile alınan 3 puanın baş mimarı olan Samuel Olanare yine çok iyi oynadı diye konuşan taraftarlar, ‘hazırlık maçında Rizespor’a attığı golle şanssızlığını kıran Samuel Olanare, ligde henüz golle tanışamasa da yaptığı asistlerle takıma hayat veriyor. Bolu maçında da yine harika oynadı. İkinci golde yaptığı orta ile golün asistini Olanare’ye yazılabilir. Bolu maçında gol bekliyorduk. Fakat biraz erken çıkarıldığını düşünüyoruz.’ İfadelerini kullandılar.