Genel Haber Girişi : 07 Kasım 2020 13:26

TANITIMDA BİR ARAYA GELDİLER

İstanbul Sanayici ve Yatırımcı İş adamları derneği, Erzurum Şubesinde tanıtım ve çay sohbetinde bir araya geldiler. İSİYAD tanıtımı ve yatırımlarla alakalı konular konuşuldu. KATILIM YÜKSEK OLDU İstanbul Sanayici ve Yatırımcı İş adamları derneği Erzurum..

İstanbul Sanayici ve Yatırımcı İş adamları derneği, Erzurum Şubesinde tanıtım ve çay sohbetinde bir araya geldiler. İSİYAD tanıtımı ve yatırımlarla alakalı konular konuşuldu.

KATILIM YÜKSEK OLDU
İstanbul Sanayici ve Yatırımcı İş adamları derneği Erzurum Şube başkanlığının tanıtımı ve çay sohbetine katılım yüksek oldu. Tanıtım ve çay sohbetinde (İSİYAD) Erzurum şube başkanı Kenan Kağanaslan, Erzurum Büyükşehir Belediyesi meclis başkan vekili Fevzi Polat, Palandöken Meclis üyesi Arif Sönmez, Necati Tatar, Çetin Acun, Tayyip Güngör, Cemil Uygur, Murat Budak, Nuri Toparlak, Raci Kalaycıoğlu, Zübeyir Kılıç, Nizamettin Akti ve Ensar Doğan’ın katılımları ile ilk istişare toplantısı yapıldı.

HERŞEY DADAŞLAR İÇİN
İstanbul Sanayici ve Yatırımcı İş adamları derneği ve yatırımlar hakkında bilgi veren (İSİYAD) Erzurum Şube başkanı Kenan Kağanaslan, ‘ Dadaşlar diyarı Erzurum için yapılması arzu edilen yerli ve milli yatırım projeleri hakkında bilgilendirmeler yapıyoruz. Var oluş sebebimiz, Erzurum dışında İstanbul ve çeşitli illerde Sanayici ve İş adamları hemşerilerimiz hususunda Erzurum’a yatırım teşviki için üzerimize düşen köprü görevi görmektir.’ İfadelerini kullanarak katılımcılara teşekkür etti ve sözlerini tamamladı.

ÇOBAN’DAN DESTEK
Yapılan istişare toplantısına telefon ile bağlanan İstanbul Sanayici ve Yatırımcı İş adamları derneği genel başkanı Cemal Çoban ise misafir ve katılımcılara teşekkür etti. Ayriyeten Erzurum’a yapılacak bütün yatırımlara destek sunacaklarını dile getirdi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.