SPOR Haber Girişi : 06 Mayıs 2022 11:32

TARAFTARIN HEYECANLI BEKLEYİŞİ

TFF 1. Ligin 36. Haftasında Büyükşehir Belediye Erzurumspor Pazar günü deplasmanda Gençlerbirliği takımının konuğu olacak. Hafta sonu oynanacak olan zorlu müsabakayı kazanmak isteyen Dadaşlarda taraftarları ise Play off heyecanı sardı.

ŞEKER DÜDÜK ÇALACAK

Pazar günü Ankara Eryaman Stadyumunda Gençlerbirliği ile Büyükşehir Belediye Erzurumspor arasında oynanacak olan müsabakanın hakem heyeti açıklandı. Burak Şeker’in düdük çalacağı bu zor müsabakada yardımcılıklarını ise Ata Yıldırım ve Orkun Aktaş yapacak. Dördüncü hakem olarak ta Ahmet Ecevit görev alacak.

UZAK DURUN

Son haftalarda aldığı galibiyetlerle Play Off’u garantileyen Büyükşehir Belediye Erzurumspor’da taraftarların heyecanlı bekleyişi başladı. Sosyal medya üzerinden takıma eleştirilerde bulunan kesime tepki gösteren taraftarlar, ‘insanları anlamak bazen mümkün olmuyor. Bazı şeyler istediğimiz gibi olmadı. Elbette gönül isterdi ki takımımız ligi ilk ikide tamamlayıp çıksın. Takımda bu kapasite fazlasıyla var. Ligi belki de açık ara lider bitirerek ilk sıradan süper lige çıkabilirdik. Fakat olmadı. Gerek şanssızlıklar gerekse maddi olarak yaşanan problemlerden dolayı istenilen sonuçlar alınamadı ve sonuç olarak takımımızın Play Off mücadelesi vererek süper lige çıkacağına inanıyoruz. Faydası olmayanın zararı da olmasın. Takımdan ve bizlerden uzak dursunlar.’ Dediler.

BAYRAM HEDİYESİ

Kocaeli müsabakası bizim için büyük önem arz ediyordu diyerek sözlerine devam eden taraftarlar, ‘arife günü yine stadyumda takımımıza desteğimizi verdik. Şükürler olsun ki oyuncularımızda bu denli bizim için önemli olan bir müsabakadan altın değerinde bir 3 puan alarak bizlere bayram hediyesi verdiler. Müsabakanın ilk yarısında pek etkili bir oyun oynamasak ta, ikinci yarıda sağlı sollu ataklarla rakibimizi bunalttık ve golü bulduk. Özellikle son haftalarda Samuel Olanare’nin oyun anlamında etkisi Play Off’lar için bizleri umutlandırdı. İleri uçta yaşadığımız sıkıntılar bizleri yordu. Fakat Olanare son haftalarda form grafiğini yükseltti. Hem oyunuyla hem de attığı gollerle umutlandırıyor.’ İfadelerini kullandılar.