SPOR Haber Girişi : 01 Haziran 2022 13:39

TARAFTARLARDAN TEPKİ

Play Off yarı final rövanş maçında İstanbulspor’u deplasmanda 1-0 mağlup etmesine rağmen turu kaçıran Büyükşehir Belediye Erzurumspor’da taraftarlar hem yönetime hem de oyunculara tepki gösterdiler.

3 MAÇ KAZANDIK

Rakibimiz İstanbulspor’a karşı bu sezon oynadığımız 4 müsabakanın 3 tanesini kazandık diye konuşan taraftarlar, ‘Play off müsabakaları öncesinde İstanbulspor’un rakip olmasını istiyorduk. Nihayetinde gönlümüzden geçen takım rakibimiz oldu. Bu sezon Play off’lar dâhil oynadığımız 4 müsabakadan 3 tanesini biz kazandık. Özellikle Play off müsabakalarında taraftarlar olarak bizler kenetlendik. Fakat sahaya çıkan oyuncuların süper lig pek umurunda değilmiş gibi bir hava vardı. Rakibimize tek bir maç kaybettik ve o rakibimiz tek galibiyetiyle final oynuyor.’ Dediler.

İSTEK YOKTU

İlk oynanan ve 4-2 mağlup olduğumuz müsabakada birkaç oyuncunun isteksizliği neticesinde maalesef daha ilk maçta tur biletini rakibimize verdik diyerek sözlerine devam eden taraftarlar, ‘Sahada biz oyunculardan daha çok verim beklerken alınan sonuç elbette ki tepki göstermemize neden oldu. 20 bin civarı taraftar vardı. Hafta içi olmasına rağmen tıklım tıklım doldurduk. Biz daha ne yapalım. Formaları giyinip sahaya çıkacak halimiz yok. Birkaç oyuncu haricinde sahada kalan oyuncuların süper lig isteği yoktu. Zaten şampiyonluğu bir tek taraftarlar istiyordu.’ Dediler.

RAHAT UYUYORLAR MI?

Her futbol ile alakalı konuşmalarımızda hüzün ve burukluk kaplıyor diye konuşan taraftarlar, ‘Pazar akşamı kazanmamıza rağmen maalesef ilk maçtaki ağır yenilgi nedeniyle sonuca gidemedik. Pazar gününden buyana her futbolla alakalı konuşmalarımızda bir hüzün ve burukluk oluyor. Basiretsiz yönetim ve genelleme yapmayarak, ruhsuz oyuncular topluluğu acaba rahat uyuyabiliyorlar mı? Zaten futbolcularla alakalı bir durum yok. Oyuncu parasına bakıyor. Taraftar üzülmüş veya takım şampiyon olmamış diye sadece vicdanı olan oyuncular düşünür.’ İfadelerini kullandılar.