GÜNCEL Haber Girişi : 23 Kasım 2021 14:37

TEPKİ İLE YÜRÜMEZ BU GEMİ

Büyükşehir Belediye Erzurumspor, kendi sahasında konuk ettiği Boluspor’u mağlup ederek çıkışını sürdürdü. Rakipleri ile puan farkını tamamen kapatan Dadaşlar, Tuzla maçına kilitlendi.  

FARK KAPANDI

Boluspor karşısında aldığı 3 puan ile lider ile farkı 2 ye indiren Büyükşehir Belediye Erzurumspor, rakipleri ile farkı eritti. BAY geçtiği haftada beklentilileri karşılık bulmayan Dadaşlar, Bolu maçında aldığı 3 puanın değerini 3 e katladı. Ümraniyespor haftayı BAY olarak geçti. Ankaragücü ise deplasmanda Adanaspor’a 1-0 mağlup oldu. Bu hafta alınan galibiyet Tuzla maçının önemini daha da artırdı. Büyükşehir Belediye Erzurumspor, İstanbul deplasmanına mutlak 3 puan için gidecek.

YETER ARTIK

Takımın her maçından sonra özellikle sosyal medya hesaplarının paylaşımlarının altına art niyetli olarak yorum yapan şahıslara seslenmek istiyoruz diye konuşan taraftarlar, ‘Artık kulübün bu şahıslar hakkında yasal işlemler başlatmasını istiyoruz. Oyuncularımızda takip ediyor. Aldıkları galibiyetin ardından dahi çok sert eleştirilere maruz kalıyorlar. Yetmedi mi artık, kulübe zerre katkı sunmayan bu şahıslar art niyetli yorumları ile de gönül vermiş taraftarları da zehirliyorlar. Bu nasıl kin ve nasıl bir nefrettir anlam veremiyoruz.’ Dediler.

ÖRNEK ALALIM

Bizimle birlikte favori gösterilen takımları bir takip edelim ve onları örnek alalım diyerek sözlerine devam eden taraftarlar, ‘Önceki yıllarda verdiği destekle örnek olan taraftarımız şimdilerde içlerinde yönetime olan kin ve nefretleri sebebi ile takımlarını yalnız bırakıyorlar. Bolu maçında tribünleri dolu görmek istiyorduk. Fakat yine öz ve gönül veren taraftarlar haricinde kimseyi göremedik. Diğer takımların taraftarlarını örnek almalıyız. Ligdeki gidişatları iyi olmasa da taraftarları art niyetli olmuyor. Az biraz örnek almalıyız.’ İfadelerini kullandılar.