SPOR Haber Girişi : 14 Eylül 2021 12:03

TEPKİLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜDÜ

Cumartesi günü oynanan ve 1-0 Büyükşehir Belediye Erzurumspor üstünlüğü ile sona eren müsabakanın orta hakemi Onur Özütoprak’a tepkiler dinmek bilmiyor. Mustafa Akbaş, Gökhan Alsan ve Emircan Altıntaş’ın pozisyonları tartışılmaya devam ediyor.

FUTBOLUN KATİLİ TÜRK HAKEMLERİ

Federasyonun Erzurum üzerindeki oyunları bitmiyor diye konuşan taraftarlar, ‘Süper ligde kurduğu tezgahlarla takımın küme düşmesine vesile olan yetkililerin masabaşı oyunları devam ediyor. MHK nın Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçlarına atadıkları hakemlerin görevlerini emir aldıkları yerlere layıkı ile yapıyorlar. Cumartesi günü Rakip oyuncu Gökhan Alsan’a kafa atıyor ve her ne hikmetse bizim oyuncu sarı kartı görüyor. Yine aynı maçta kartı olan oyuncu Nino’nun Mustafa Akbaş’a dirsek atması ve gözlerini morartmasına sırf sarı kartı var diye boş geçmesi bizleri düşündürüyor.’ Dediler.

PENALTIMIZ VERİLMEDİ

Takımın kötü oyunu bizleri ilgilendirir diye konuşan taraftarlar, ‘Bu tür zorlu maçlarda rakibinizin üzerine giderseniz zarar edersiniz. Mantıklı bir oyun oynayarak oyunu geride oynadık ve kontrol altında tutarak kontra atakla bulduğumuz golle galip geldik. Verilmeyen kartların yanı sıra birde Emircan Altıntaş’ın son dakikalarda yaka paça indirilmesinede sesiz kalan orta hakem görevini tam anlamı ile yerine getirdi. Fakat takımın mücadelesinin önüne geçemediler.’ Diyerek szölerini tamamladılar.