SPOR Haber Girişi : 24 Mart 2021 13:13

TEPKİLER SÜRÜYOR

Geçtiğimiz hafta Pazar günü oynanan ve 3-1 Antalyaspr üstünlüğü ile sona eren maçın ardından sosyal medya üzerinden takımı eleştiri yağmuruna tutan taraftarlar basit hatalarla yenilen goller nedeni ile oyunculara tepki gösterdiler.

YENİ HOCA KARTAL
Büyükşehir Belediye Erzurumspor’da Mesut Bakkal’dan boşalan Teknik direktörlük koltuğuna İsmail Kartal oturdu. Süper ligde bir çok kulüpte görev yapan tecrübeli hoca, süper ligde zor günler geçiren Büyükşehir belediye Erzurumspor’un başarısı için çalışacak. Taraftarlar ise teknik direktörlük konusunda İsmail Kartal ile anlaşma kararının doğru olduğunu savundu.

HOCA SIKINTI DEĞİL
Takım içerisinde sıkıntı var diyen taraftarlar, ‘bu sezon rekor kırdık. Gelen hocalarda giden hocalarda çok başarılı hocalardır. Asıl sıkıntı futbolcuların verimsizliği ve isteksizliğidir. Bir sonuç çıkacağını sanmıyoruz. Fakat yinede umutlar tamamen bitmiş değil. İlerleyen haftalarda neler olacak bizlerde merakla beklemeye başladık. Hoca konusunda ise İsmail Kartal en doğru karar olmuş. Fakat Mesut Bakkal’da kötü hoca değil ve bizdede gayet başarılı bir grafik çizdi. Sıkıntı futbolculardan kaynaklıdır.’ Dediler.

DESTEK VERELİM!!!
Takımda isteksizlik var diyerek sözlerine devam eden taraftarlar, ‘maddi olarak sıkıntılar varmı yokmu bilemiyoruz. Lakin bütün sorumluluk bu saatten sonra futbolculardadır. Yönetim sezon başında Hüseyin Üneş ve ekibi ile hatalar yaptı. Ardından Ömer Düzgün ve ekibide aynı kısıtlamalı harcamalar yaparak hatalar zincirine yeni halkalar ekledi. Şimdi ise futbolcuların keyfine bakıyoruz. Neye göre destek vereceğiz. Zaten bütün yükü ve sıkıntıyı taraftarlar çekiyor. Futbolcular yenmiş yenilmiş pek önemli değil. Paralarını alıp yatıyorlar. Destek versek ne değişecek. Biz yine destek verelim. Zaten başka çaremizde yok.’ Dediler.HÜSEYİN ATALAL