SPOR Düzenleme Tarihi : 31 Aralık 2020 01:36 Haber Girişi : 31 Aralık 2020 01:36

TRANSFER HAREKETLİLİĞİ

Süper ligde mücadele eden Büyükşehir Belediye Erzurumspor, devre arasında yapacağı nokta transferlerle kadrosunu güölendirmek istiyor. Teknik direktör Mesut Bakkal ile çıktığı ilk maçından 3 puanla ayrılan Dadaşlarda ikinci yarı için transfer hareketliliği başladı.

NOKTA TRANSFERLER
Büyükşehir Belediye Erzurumspor’da Teknik direktör Mesut Bakkal’ın raporu doğrultusunda lige hazır oyuncular ile görüşmelere başlayan Ömer Düzgün ve ekibi yapacağı nokta transferlerle ikinci yarıya fırtına gibi başlamak istiyor. İkinci yarının başlarında toparlayacağı puanlarla ligde tutunmanın yolları aranacak. Sezonun son haftasını BAY geçirecek olan Dadaşlar, ilk yarı sonlarında olduğu gibi sezon tamamlanırkende bir birinden zorlu maçlara çıkacak.

SONA BIRAKILMAMALI
Malatyaspor maçında alınan galibiyetle taraftarında bir nebze olsun yüzü gülmeye başladı. Oynan futboldan dolayı memnun olduklarını belirten taraftarlar, ‘Ligin son haftalarındaki maçlarımız daha sıkıntılı olacak. Üstelik son haftayıda BAY olarak geçireceğiz. Lige çok iyi başladık. Fakat sonrasında 11 hafta galibiyet yüzü göremedik. Ligin ilk yarısının bitimine 6 hafta kaldı ve sadece 3 galibiyet alabildik. İç saha maçlarımızı kazanmış olsaydık konum daha farklı olacaktı. Mesut hoca ile yeni bir başlangıç yaptık. Malatyaspor maçında takım özellikle ikinci yarı çok güzel bir oyunla 3 puanı kopardı. Transferler çok iyi olmalıdır. Ligin ikinci yarısını çok iyi geçirmemiz gerekiyor. Hatta son haftalara girmeden yerimizi sağlama almalıyız. Son haftalara bırakırsak işimiz çok zor olacaktır.’ dediler.

BİZİM OYUNCUMUZ
Türkiye Futbol Federasyonunun İbrahim Akdağ ile ilgili açıklamasının ardından sosyal medya üzerinden bazı taraftarların ‘kurtulduk’ yorumları ile alakalı olarak tepkiler geldi. Taraftarlar, ‘İbrahim Akdağ bu kulübe çok emekler vermiştir. Son zamanlarda gösterdiği kötü performanstan dolayı eleştirdik. Fakat bu futbolcu şuan takımımız için mücadele ediyor ve sözleşmeli oyuncumuzdur. Daha önce takımına katkıları göz ardı edilmemelidir. Her futbolcu belirli sürelerde kötü zamanlar geçirebilir. Takım bu hafta kazandı ve inşallah devamıda gelecektir. Bu dönemde takımın yanında durmak gerekiyor. Aksi durumlarda yine kulüp zarar görecektir. İbrahim Akdağ’ın bu sezon gösterdiği performanstan ne kadarda memnun olmasak ta, bizim futbolcumuz ve bu kulübe büyük hizmetleri vardı. Göz ardı edilmemelidir.’ Diye konuştular.HÜSEYİN ATALAY