SPOR Haber Girişi : 14 Ekim 2021 15:27

TRİBÜNLERE BEKLİYORUZ

TFF 1. Ligde Pazar günü Kazım Karabekir Stadyumunda konuk edeceği Altınordu maçının hazırlıklarını sürdüren Büyükşehir Belediye Erzurumspor, galibiyete kilitlendi. Taraftarlar ise destek zamanı diyerek, tüm Erzurumspor sevdalılarını tribünlere davet ettiler.

YÜZÜMÜZ GÜLMEDİ

Gol yollarında yaşanan sıkıntılar nedeni ile kazanacağımız birçok maçı kaybettik diye konuşan Selçuk Kaba isimli taraftar, ‘ligin ilk haftasında oynanan ve kaybettiğimiz Menemenspor maçı haricinde takımın genel olarak performansından memnunuz. Takımın mücadelesi çok iyi fakat tek sıkıntıyı gol yollarında yaşıyoruz. Son birkaç sezondur yapılan forvet transferleri bizleri memnun etmediği gibi verimsizlikleri ile de takımın puan kayıplarında baş rol oynuyorlar. Forvet yönünden yüzümüz gülmedi. Devre arasında sağlam bir forvet oyuncu alarak bu sıkıntımızı gidermeliyiz.’ Dedi.

ÇIKIŞI SÜRDÜRELİM

Ankaragücü maçını unutup Altınordu maçı ile çıkışa geçmemiz gerekiyor diye konuşan Ferhat Ardahanlı isimli taraftar, ‘Sezon başında yaşanan sıkıntılardan dolayı kızgınlığımız vardı. Fakat sevdamıza küsemeyiz. Aşılarımızı yaptırdı. Pazar günü stadyumdaki yerimizi alacağız. Tüm Erzurumspor sevdalılarını ve takım gönül vermiş olan taraftarları tribünlere davet ediyorum. Yapılan bu kadar haksızlıklara ve oynanan oyunlara karşı takımımızı yalnız bırakmamalıyız. Önceki yıllarda da olduğu gibi yine takımımızın ateşleyici gücü olacağız.’ Dedi.

RAHAT NEFES ALDIK

A milli futbol takımımızın Letonya karşısında aldığı galibiyet nefes aldırdı diyerek sözlerine devam eden Ardahanlı, ‘2022 dünya kupası elemelerine çok iyi başladık ve çok basit puan kayıpları ile maalesef 3. Sıraya kadar geriledik. Hollanda ve Norveç’i çok rahat yenmiş ve gruptan lider olarak çıkmayı hedeflerken, küçük takımlara karşı oynanan kötü oyun ve alınan kötü sonuçlar işlerimizi zora soktu. Şimdi Hollanda ile Norveç arasında oynanacak olan maç hayati önem taşıyor. En azından grubu ikinci olarak tamamlayıp, ikinci olarak play off mücadelesi vereceğiz. Bizim umutlarımız var. Letonya maçı bizlere derin bir nefes aldırdı.’ Dedi.