GÜNCEL Düzenleme Tarihi : 12 Kasım 2020 12:21 Haber Girişi : 12 Kasım 2020 12:22

TÜM GÜVEN SEN SÖZÜNDE DURDU

Tüm Güven-Sen, Göç İdaresi çalışanlarının hak kaybına uğramaması için verdiği sözleri bir bir yerine getirdi. Göç İdaresi çalışanlarının sorunlarını çözmek adına bir çok ilde ziyaretlerde bulunuyorlar.

ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

Öz Büro İş sendikası ile yola devam eden Tüm Güven sen, il il gezerek göç idaresi personellerini ziyaret ederek sorunlarına çözüm aramaya devam ediyor. Başta Erzurum olmak üzere Şanlıurfa, Gaziantep, Malatya, Adana, Kahramanmaraş, Osmaniye, Hatay, Kilis ve Van ziyaretlerini sürdüren Tüm Güven Sen, çalışanlarla istişarelerde bulunuyor.   

 

BUDAK’TAN TEŞEKKÜR

 Tüm Güven Sen, Genel başkanı Hakan Budak, Göç idaresi çalışanlarına teşekkür etti. Budak, ‘ Değerli göç idaresi çalışanları hak kaybına uğramaması adına Tüm Güven Sen ekibi olarak elimizden gelen mücadeleyi verdik. Toplu iş sözleşmesi değerli göç idaresi çalışanlarına hayırlı uğurlu olsun. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Dedi.

SÖZLER YARIDA KALMASIN

Tüm Güven Sen genel sekreteri Yavuz küçükyıldırım ise,  ‘ Tüm Güven Sen ailesi olarak çıktığımız bu yolda Göç İdaresi çalışanlarının hak kaybına uğramaması ve vermiş olduğumuz söler yarıda kalmasın diye Öz büro iş sendakası ile yola devam ederek Göç İdaresinde çalışan değerli kardeşlerimizin yetkili sendikası olduk. Göç İdaresinin değerli çalışanlarına ve bu zorlu yolda bizlere destek veren herkese teşekkür ediyorum’ diyerek sözlerini tamamladı.