SPOR Haber Girişi : 25 Kasım 2021 15:27

TUZLA HAZIRLIKLARI DEVAM EDİYOR

TFF 1. Ligde mücadele eden Büyükşehir Belediye Erzurumspor, 14. Haftada oynayacağı Tuzlaspor maçının hazırlıklarını sürdürüyor. Ligde aldığı sonuçlarla rakipleri ile puan farkını kapatan Dadaşlarda yüzler gülüyor.

CİDDİYET İSTİYORUZ

Özellikle son haftalarda oynadığı maçların özellikle skor avantajı elde ettikten sonra oyundan kopan oyunculardan ciddiyet bekliyoruz diye konuşan taraftarlar, ‘Skor avantajını elimize aldıktan sonra oyundan tamamen kopan oyuncularımız özellikle son dakikalarda riske atıyor. Bizlerde tribünlerde nefeslerimizi tutarak maç izliyoruz. Çok farklı kazanacağımız maçlarda dahi artık gözü kapalı maç izliyoruz. Oyuncularımızdan ciddiyet bekliyoruz.’ Dediler.

TAKIM ÇOK İYİ

Takımımızdan genel anlamda memnunuz diye konuşan taraftarlar, ‘Sezon başında takımdan bu kadar verim beklemiyorduk. Fakat her geçen hafta takım oyununun üzerine koyarak devam ediyor. 2 sıkıntımız var. Golcülerimizin artık kendine gelmesi ve golleri ile takıma hayat vermeleri gerekiyor. İkinci sıkıntımız ise artık farklı kazanacağımız maçlarda oyuncularımızın oyundan kopması ile birlikte maçı türlü zorluklarla tamamlamamız yeter dedirtiyor. Zaten bahaneye bakan belirli bir kesim ise bu tür durumları fırsata çevirerek kötü niyetle eleştiriyorlar.’ Dediler.

TAZİYE MESAJI YAYINLANDI

Kazım Karabekir stadyumunda görev yapan Fikri Uçar’ın vefatı nedeni ile taziye mesajı yayınlayan Büyükşehir Belediye Erzurumspor, sosyal medya hesapları üzerinden yayınladığı mesajda, ‘Yıllarca Kazım Karabekir Stadyumu’nda Erzurumsporumuza ve Türk Futboluna büyük hizmetlerde bulunan emektarlarımızdan Fikri Uçar’ın vefat ettiğini derin bir üzüntüyle öğrendik. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağğı dileriz.’ İfadeleri kullanıldı.