SPOR Haber Girişi : 13 Haziran 2022 16:01

UMUTLARIMIZ TÜKENİYOR

Önümüzdeki sezon TFF 1. Ligde mücadele edecek olan Büyükşehir Belediye Erzurumspor’da işler yolunda gitmiyor. Mevcut başkan Ömer Düzgün’ün istifası sonrasında henüz bir adayın çıkmaması taraftarı kara kara düşündürüyor.

AÇIKLAMA BEKLİYORUZ

Büyükşehri Belediye Erzurumspor’da henüz bir adayın olmaması taraftarları düşündürüyor. Konuyla ilgili olarak konuşan taraftarlar, ‘bu kadar iş adamı var. Bu kadar suskunluk biraz fazla oldu. Başkan istifa etti. Adaylar bekleniyor. İsimler geçiyor. Fakat henüz net bir isim adaylık açıklamasında bulunmadı. Bu durumda bizim umutlarımızı tüketiyor. Tabi aday olacaklar ise o kadar borcun altına girmekten korkuyor. Onursal başkanımız Mehmet Sekmen’den içimizi rahatlatacak bir açıklama bekliyoruz.’ Dediler. 

GELECEK PLANLARI

Artık vakit daralıyor ve gelecek planlarının yapılması gerekiyor diyerek sözlerine devam eden taraftarlar, ‘mevcut kadrodan kalacak olan ve gidecek olan oyuncuların belirlenmesi gerekiyor. Transfer tahtasını açabilecek miyiz? Yeni başkan kim olacak? Sorularını devamlı olarak sohbet ortamlarında konuşuyoruz. Fakat ağızları bıçak açmıyor. Rakiplerimizden Samsunspor, gerçekten harika işler yapıyor. Yaptıkları transferlerle yeni sezonun favori takımı haline geldiler.’ Diye konuştular.  

GEÇ KALIYORUZ

Yeni sezon hazırlıklarına bir an evvel başlanmalıdır diye konuşan taraftarlar, ‘rakiplerimizin transferlerini takip etmekten başka bir şey yapmıyoruz. Gözlerimiz sosyal medyada ve haber programlarından çıkacak güzel haberleri arıyor. Fakat henüz net bir şey yok. Her yıl olduğu gibi bu yılda yine geç kalıyoruz. Aday isimleri geçiyor. Fakat hepsi teşekkür ederek bir kenara çekiliyor. Şampiyon olunduğu zaman en ön saflarda yer alan siyasi ve iş adamları neredeler? Yazık olacak. Koskoca bir şehrin hayalleri yine yerle bir olacak.’ İfadelerini kullandılar.